Виж само едно мнение
  #75  
Стар 03-03-2020
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,820
Благодари: 1,288
Получил благодарност:
4,818 пъти в 3,011 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от братушка Вижте мненията
Не знаех, че трябват позволения за паница....
Все пак пробвай да смениш конвертора. Не става въпрос "по-добър" някакъв, просто друг. Особено при такъв силен сигнал. Друг вибратор, друг облъчвател, друг деполяризатор могат по друг начин да реагират на слънчевата интерференция....

За картата: преди време търсех да купя, но разбрах, че ЛЕГАЛНО в Евросъюза да се предлагат руските телевизии е незаконно. Някога можело, после забраниха. Ако имах възможност за легално, щях да си плащам по 2-3лв месечно и да не мисля.
Но това пък ми очисти съвестта да ползвам кака. По-лесно е технически...
Други да му мислят как там да работи всичко. А аз още и основание имам да се възмущавам, ако те имат проблеми
Колега,как мислиш на Рубльовка дали трябва позволение за паница?
Във Варна имам 2 с НН-мотор и 1 стационар за 36Е,но тука не е така,особено за по-големи антенки!

Темата повдигнах,защото има такъв ефект,когато слънцето е по-ниско на хоризонта!


Разбра се,че трикото не го гледаш,но се изказваш като последна инстанция
Както и да е,относно интерференцията е писано,нищо ново,не се оправя по твоите препоръки!Какви вибратори, облъчватели,деполяризатори какви 5 лева

Явно не си разбрал какво означава мултифийд на НН мотор.

Особено силно се проявява при лъскави и светли антени,за това моята е напръскана,ама е станала като петниста хиена от силното слънце,явно трябва да се качвам на покрива да я напръскам пак!

Последно редактирано от yavor1 : 03-03-2020 на 17:25
Отговори с цитат