Виж само едно мнение
  #25  
Стар 09-04-2021
AstraK AstraK е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2019
Мнения: 610
Благодари: 908
Получил благодарност:
294 пъти в 177 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Post

Здравейте колегиИмам един казус за избистрянеИмам два приемника Octagon SF8008 с двоен dvb-s2x тунер и Octagon SF4008 с двоен dvb-s2x тунер и си им прехвърлям папките etc/ enigma2 с каналните листи в OpenATV 6.3 без проблеми и дори ми се запазва тунерконфигурацията.При прехвърляне на dm500HD с OpenPli се прехвърля каналната листа и седи в черно докато не настроя тунерконфигурацията защото dreamboxa е с единичен dvb-s2 тунер.Днес ми се случи нещо странно при опит да прехвърля папката etc/enigma2 на приемник Octagon SF8008 dvb-s2x единичен тунер.Букетите си ги имаше всичките но вътре в тях сервизите не бяха активни и дори бяха без име и в тъмно дори при нагласена тунерконфигурация.Трябваше да сканирам всеки един транспондер за да излезнат каналите в букетите с име и да станат активни..Защо се получи така?Някой има ли някакви предположения.Инсталирах му най-новото OpenATV 6.3 а сетингите са правени на с половин година по-стара версия на OpenATV 6.3?Ще съм благодарен и ако колегата dzumba се включи и да сподели от опита си?
Отговори с цитат