Виж само едно мнение
  #1  
Стар 19-10-2010
Аватара на Ачо
Ачо Ачо не е на линия
пенсионер
 

Дата на присъединяване: Apr 2008
Местоположение: Търговище
Мнения: 453
Благодари: 134
Получил благодарност:
196 пъти в 118 поста
Сваляния: 268
Ъплоуди: 2
По подразбиране Проблем с ирдето карта

Вчера както работеше и спря да отваря каналите,след обаждане на оператор и рефреш,казаха че при тях всичко е наред,но при мен не тръгва,пробвах на четири различни приемници,картата се опознава каква е и до там,някой ако има идея какво да правя,до сега за година и половина не съм имал никакъв проблем.В Търговище има 2офиса,но нямат приемник който да чете ирдето и не могат да я пробват,както ме посъветва оператора,и карти нямат ако се наложи смяна и в момента в къщи-война,плащам винаги един месец напред 21,80 със НБО,така,че и това отпада като причина.Писах във форума на булсат,но ме посъветваха,че не ми е за там питането и за това пиша и тук,днеска пробвах и със модул ирдето,същата работа,приемниците са IPBox200s,AZBOX,OPTIBOX8750HD даже и една арива.До сега където и да съм я слагал картата,не е имало проблем,ако е нещо от софтуера на приемниците.Картата е ZETA CARD лилава.
пп:аз докато си пиша тука и картата тръгна в оптибокса,какво беше туй чудо,два дена луд ме направи,отивам да за успокоениена всички.

Последно редактирано от Ачо : 19-10-2010 на 13:42
Отговори с цитат