Виж само едно мнение
  #2  
Стар 18-07-2021
ХаМаВ ХаМаВ не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2020
Мнения: 53
Благодари: 0
Получил благодарност:
20 пъти в 15 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Оптимус Вижте мненията
Привет на всички,

Минах пак на Булсатком, защото почнаха да предлагат САМ модули, а ми беше писнало от проблемите с Виваком. Получих моя и го сложих в моя приемник (VU+ Duo2), но приемникът не разпозна модула. Всъщност модулът не го разпозна и телевизорът ми (модерен OLED Smart TV на Филипс), така че от сервиза на Булсатком ми казаха, че навярно просто модулът е дефектен. Върнах го и сега чакам нов. Проблемът е, че съм в чужбина и не мога да ида на място с рисйвъра да пробвам дали модулът работи.

Искам да ви питам следното:
- Някой ползвал ли е успешно САМ модула на Булсатком на други рисийвъри (и особено на моделите на VU+)? Ако да, знаете ли какви са изискванията към системата на рисийвъра за това?
- Знаете ли какъв е модела на най-добрите рисийвъри, предлагани от Булсатком? Не можах да намеря нищо на сайта им. Ако новият модул не проработи, ще трябва да взема техен рисийвър. По принцип ако има запис може това да се окаже по-добро решение.

Мерси много,
Емил
Трябва да у-вото да поддържа CI+ ver1.3. Ползвам 2 CAMа, на Philips и Sony, без никакви проблеми. Модула има в себе си OP и сам нарежда каналите спрямо оператора. Ако телевизора не поддържа OP си се ползва като обикновен CAM. Новите им боксове на булсат, също са ОК, можеш да си записваш на външен носител, готин интерфейс и т.н.т, но имат и кусури, като всеки операторски приемник, примерно няма CEC Ако ще ползваш приемник търси beacon моделите.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ХаМаВ за този полезен пост :
Оптимус (18-07-2021)