Виж само едно мнение
  #86  
Стар 27-09-2021
Underworld Underworld е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 644
Благодари: 129
Получил благодарност:
112 пъти в 91 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Underworld Вижте мненията
Хмм интересно...аз имам профил в my vivacom, но не мога да влезна, а ми казва да се свържа с тях- как ли пък не

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
Е пречупих се да им звънна, за да влезна в my vivacom и да имам алтернатива, ако спрят Покет ТВ. Греда прървия ден....
Звъня им първия път и ми казват, че нямало регистация към тях, въпреки че им цитирам имейла получен от тях за придобиването на НЕТ1.
Нямало такъв имейл в системата и да се регистрирам пак - не съм бил прав. Звъня втори път - същия отговор. След 15 мин ми се обаждат обратно (евала за което)..имало такъв имейл, ама на името на майка ми и неставало....трябвало нов имейл - било един имейл за едно ЕГН
Ок, започвам нова регистрация с нов имейл. Стигам до въвеждането на тел номер и въвеждам номера ми на А1 - изписва "въведете Виваком номер" и не ми дава да продължа.
Звъня пак, отговора беше - няма как да Ви дава такава грешка, вие правите нещо нередно.
Минахме стъпка по стъпка с мадамата и накрая ми заяви - да явно има проблем "добре де нямате ли Виваком номер - виджам, че е имало на ваше име, не можете ли да се регистрирате с него?" за което подивях. Тая карта е била предплатена и съм я ползвал преди 15 + години и отделно и в двата случая пак се опитват аз да се напасна спрмо техните проблеми.
Въобще не започвам добре с тях - 4 разговора и няма решение.
Ок, случват се технически проблеми особено при придобиване на компания, но и в двата случая ме обвиниха директно, преди да разгледат случая.
Не ми харесва това отношение грам.
Утре трябва да звъна след 8, друг отдел да ми разгледа случая, но нямало как да им предадели случая....Как ще се свържа с тоя отдел не ми е ясно
Поздрави
ПС: Може и аз да съм малко негативен спрямо тях, но запасих самообладание по тел.
Отговори с цитат