Виж само едно мнение
  #39  
Стар 18-12-2010
Аватара на uniqad
uniqad uniqad е на линия
Gustomizer
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 1,084
Благодари: 69
Получил благодарност:
598 пъти в 309 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Аз го пробвах няколко дена на USB. Мислех си да го държа като резерв на usb flash-а и да го зареждам когато закачам IPBOX-a на стария ми CRT. Ама като го включих на скарта за проба и се отчаях! Виках си ей най-накрая ще сменя сифтийм R12413 v.2 (този от 18 юни 2010г), но не би!!!
Вече съм убеден, че имидж със старото ядро, който е по-добър от сифтийм версията от 18 юни, просто няма да се роди, що се отнася като качество на картината през скарта! Имах надежди за PGI 0.7.3, но през скарта е много по-зле! Иначе това му е единствения кусур, всичко друго е много стабилно! Но все пак аз държа на старите версии само заради ползването понякога на стария ми телевизор. С новия прозрачен HD скин не става на 4:3 телевизор - шрифта е отчайващо дребен за екран с малко инчове!
Препоръчвам да ползвате "фабричната" версия на PGI, ако ще е на USB, защото ако си направите собственоръчно такава USB версия и се получава смешния ефект да смесва блу панела от имиджа на флаша с този на USB-то! Лично изтествано!
__________________
С черен хайвер се хранят големите риби... Малките риби се хранят със зелен хайвер!
Отговори с цитат