Виж само едно мнение
  #10  
Стар 19-03-2011
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,427
Благодари: 861
Получил благодарност:
855 пъти в 550 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lordzerg Вижте мненията
някъде четох че мотора върти на 13 или на 18 волта зависи колко му подава приемника и от това зависи скоростта му, утре(събота) ще проверя кабелите но се съмнявам нещо да им е станало...
прочете ли последния ми пост където писах ,че когато отворя настройките на мотора и без да бутам сателита и транспондера а директно започна да въртя с стрелките няма никакъв проблем с въртенето . това ме навежда на мисълта че не е от кабелите. а когато избера друг сателит да кажем 13Е или 23.5Е и някои транспондер и тогава ако се помъча да го завъртя и спича не мръдва и така след 6-7 опита може да тръгне да върти после пак спира. а ако излезя навън и натисна бутоните тогава завърта винаги.
от тия неща мисля че не е [s]кабели, ток, предпазителя вътре[/s]
имам чувството че е от satellites.xml
Тук си написал нещо доста по-различно, колега! От по-предния ти пост се разбира, че при натискането на бутоните отвън, моторът върти с различна скорост. Или аз съм глупак и не разбирам какво чета.
Тук казваш, че проблемът възниква определено при два конкретни спътника, което означава проблем в червячното колело. Заклинва. Сега пиши откога ти е мотора и дали можеш сам да си настройваш дъгата, за да дам някой и друг жокер. Преди да пишеш пак, префлашни приемника и вземи друг конвертор на заем, защото наложи ли се да се пипа мотора, ще отиде много труд и време.
Успех!
Отговори с цитат