Виж само едно мнение
  #83  
Стар 02-01-2012
djgici djgici не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Мнения: 8
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silverfox Вижте мненията
Аз я форматирам FAT32, но пак казва, че формата не е съвместим и да я форматирам от менюто. Може ли да кажеш как точно я подкарваш на FAT32?

Иначе като я пуснах първия път си мислех си, че ще е някоя linux файлова система, ама не би - Paragon Partition Manager ми дава unallocated space, ни партишън, ни дявол. Пускам Ontrack Easy Recovery да търси за някакви файлове в RAW, но постоянно забива - две версии 6.20 и 6.22 на два компютъра забиват. Вадя флашката - работят. Пуснах и Active@ File Recovery, той работи, но не намира нищо.
После направих нов неформатиран партишън и пак пуснах Ontrack Easy Recovery в RAW data recovery. Намери 17 файла с различни разширения, които едва ли имат нещо общо с действителността и с размер до около 2GB. VLC казва за някои, че са undf, което означава unindefined format други не ми дават никаква грешка, но и не тръгват, а един тръгва, показва времето - 21мин, но няма видео. Явно стрийминга, който записва приемника е много особен. Инсталирал съм всякакви кодеци, но няма файда.

ПС: Въпреки настояването на приемника да форматирам флашката натиснах бутона за запис и с малко забавяне започна да записва. Доакто се усмихна и напиша едно изречение ми изписа: "Записът е спрян - бавно устройство".

Форматирам я с HP format tool понеже съм с вин 7 и там нямам опцията за формат на фат 32 а устройството не му харесва фат 32 понеже е голямо дисковото пространство и не е препоръчително да е фат 32 и си го форматира в негов си формат непознат наистина а това, че ти казва че не е подходящ да не те вълнува изобщо аз съм си го оставил фат 32 и си записвам. Оставил съм го фат 32 понеже после може да си прегледаш харда на компютъра и се надявам скоро да намеря начин да го разкодира което е почти невъзможно защото е *.dжv и само устройството което го е записало може са го разчете но се занимавам с видео наблюдение и някои dvr устройства имат dvr player и ще пробвам с тях когато ми остане време.

А относно бавното устройство трябва да е не по малко от 10-15мб/с на запис а не на четене. При мен е 30мб/с.

Последно редактирано от djgici : 02-01-2012 на 20:09
Отговори с цитат