Виж само едно мнение
  #7  
Стар 23-04-2014
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мових Вижте мненията
Здравейте,
Първо да кажа че нищо не разбирам от тези неща четох доста работи но все пак искам менени от вас и евентуално да ми кажете как стават нещата а именно става въпрос за следното. Имаме един приемник strong 7335ci казаха ми да си взема cam modul разглеждах и четох тук там за Dragon, diablo matrix и тн. Можели някой да ми каже с Dragon cam rev. 4.1 Dragon loader card Season интерфейс Opos ver. 1.4 как се работи какво и на кой сателити може да се гледа и ако може някой да ми обясни как се връзва това чудо за компа какви програми ще ми трябват и ако е възможно може да ми обясните като за пълен невежа.

Благодаря предварително.
Колега, недей си завирай таралеж в гащите, както по-горе ти писах мъката е голяма да се подкара и после я работи - я не.
Мини през магистралата, не през козята пътека като нас - ето има фирми във форума отиди, разпитай, ще си вземеш нещо което ще те кара много време и то без мъки.
Това което опитваш ти е изключително трудно, но най-лошото е, че е не винаги успешно - модула дали ще се хареса с приемника, ма софтуера на приемника, ма на модула софтуера, модула дали ще разпознае сийзъна. ма на компютъра софтуера - всичко трябва да съвпадне, е повярвай не винаги става.
Има фирми спонсори на форума иди да те консултират, по добре си купи един път нещо, не минавай трънливия път, който са минали повечето от нас.

Поздрави!

П.С. Ето тук във форума има обява за DM500 втора ръка - 50 лева, адекватна цена. Имал малко забележки по козметичния вид на дистанционното, ма ти няма му гледаш дистанционното - телевизия ще гледаш. Добро начало, наместо сийзъна.

Последно редактирано от koko_varna : 23-04-2014 на 17:54
Отговори с цитат