Виж само едно мнение
  #6  
Стар Преди 4 седмици
pezkata pezkata не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 10
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мартинския Вижте мненията
Здр,
Първо трябва да си сигурен, че каквото и да вземеш ще чете картата. При мен например, в октагона е само картата без модула и се чете. Записва във формат ts от сат и от кабелната, като качеството е 1:1 и се гледат с vlc плейър. Седем минути фулл хд видео е 240 мегабайта. Може да се правят таймери, ръчен запис и т.н. Файловете си стоят в приемника и през локалната мрежа може се достъпват и копират на всяко друго устройство през ftp.
Това е супер! Точно това исках да разбера. Само остава въпроса при GTMedia дали стоят по същият начин нещата. 🙂
В моят случай използвам 2тб диск закачен към телевизор самсунг F7000. Той вече е на 12 години някъде и започна да забива в менютата и от самосебе си често и да изтрива настройките за предварително нагласен запис. Почва да ме изнервя това и за това реших да взема едно такова устройство и да си записва без да го мисля. Идеята е, че този 2тб хард ще го закача към това устройство през usb и да записва на него. Надявам се, че ще се получават нещата без бъгове?

Калито, сега останах малко объркан с вашият отговор отностно моделите. 🙂
Според вас на кой модел да заложа за качествено предаване на картината без артефакти и засичания и да е кристална? V8 uhd или gt combo? Или да заложа на модел на колегата по горе октагон?
И да попитам този софт МАРС допълнително ли се тегли и се префлашва или трябва да се купи с него?
Отговори с цитат