Виж само едно мнение
  #6  
Стар 08-01-2018
hakama hakama не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Местоположение: София
Мнения: 31
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Търся изгоден вариант за цифрова ТВ.
Ще си пусна отново ТВ, най-вече за да гледам Големия Шлем (в Мелбърн започва след 1 седмици)* и някое друго предаване по научните канали.
Майка ми ще преподписва тези дни към ментел.
Предложиха й план за 15лв (неогр. разговори с 3ГБ) и се чудя дали да не се джойна с ТВ+Нет. :unsure:

С пакетната цена към мобилен план излиза:
- 15лв +10лв (90+ 20 HDканала и 50Мбит/с)
и +20лв (120+ канала +23 HD, Мтел ТВ разширен Екстра май се води ) отгоре и 70Мбит/с - за 2г.

Но съм предплатил 3 месеца нет (~30лв в кварталния доставчик и не ми се губят) и се замислям за други (необвързващи) опции. ТВ услугата им е остаряла...

А. това Мтел Now, но идеята ми е да гледам на голям ТВ с HD качество поне на спортните (краен случай е на монитора, но тениса няма да е много приятно). Излиза 3лв за 70 канала и мога да я спра по всяко време. Недостатък - нормално качество (каквото и да значи).

Б: Имало доставчици на IPTV и предлагат и краткосрочни абонаменти(1м., 3м. 6м..). :unsure:
нета ми е най-ниския към квартален доставчик (Скайнет) вече от 2-3г и няма грешка, най-много да спре за час на три месеца веднъж. 25/25 Mbit/s (8МБ/с) 11лв ми е таксата, като може да се ъпгрейдне.
Става дума за София/ Бъкстон - верно ли нета им е толкова зле вечер?! :chuckle:

На Вивата е брат ми , но не знам ако се джойна и аз - ще подновят ли пак за 2г договора... :angry:
Отговори с цитат