Виж само едно мнение
  #1  
Стар 05-06-2023
Аватара на Chello Central Europe
Chello Central Europe Chello Central Europe не е на линия
Представител на каналите от групата на Chello Zone за България
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 1,994
Благодари: 4
Получил благодарност:
215 пъти в 173 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Завладяващ междинен финал на „Пази се от живите мъртви“ по AMC на 19 юни

Завладяващ междинен финал на „Пази се от живите мъртви“ по AMC на 19 юни



Никой не е отвъд изкуплението… Хитовият сериал на AMC „Пази се от живите мъртви“ достига своя завладяващ междинен финал в средата на последния си осми сезон.
Фигура от миналото на Мадисън (Ким Дикенс) се завръща, за да я накара да постави под въпрос току що обновеното си бъдеще, докато Морган (Лени Джеймс) се връща там, откъдето е започнало всичко, за да намери покой. ПАДРЕ остава сила, с която трябва да се съобразяват, тъй като търсенето на лек продължава на всяка цена.
„ПАДРЕ накара много от нас да мислят неща, които не бяха верни – казва Морган. И продължава – Но ако успеем да направим нещата както трябва… може би всички ще получим втория шанс, който заслужаваме.“
"Аз съм такава, каквато съм. Направих това, което направих – заявява Мадисън. И осъзнава – И сега трябва да се изправя пред всичко това."
И Мадисън, и Морган ще трябва да продължат напред с повече въпроси, отколкото отговори…
Не пропускайте финалния епизод от първата ключова част на последния сезон на „Пази се от живите мъртви“ по AMC на 19 юни в 23.00 ч.
Сериалът ще се завърне на екрана на АМС за финалните си шест епизода по-късно през годината.

В сезон 8 на „Пази се от живите мъртви“ участват Лени Джеймс, Ким Дикенс, Колман Доминго, Даней Гарсия, Остин Амелио, Кристин Еванджелиста, Карън Дейвид, Джена Елфман,Рубен Блейдс и Зоуи Мърчант.
Отговори с цитат