Виж само едно мнение
  #85  
Стар 05-05-2015
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
Форса 1+ е дърво , ама даже не е от буковите , а чамово...Нито дистанционното му е толкова интересно , за да се напрегна , нито стария 1300Мхц дуал процесор /БЦМ 7356/, нито рекламата , че ще взимаш модела за проба и ще го препродаваш след това , нямам тръпка за сопи , дори и в индийски форум да се налага да търся инфо за тях...Виж към твоята 2.10 с ринга имам , ще мина да я видя и да я купя, мотора не ми е в нужда , аз си нося , дървета с пластикото на дисплея , да си гледкам, ама нещо не фатам Астрата там за където я искам и ме интересува твоята "складова" база
Гоче, други нещица са му интересните на Форсчето, ама не достигаш до тях. Не е нужно да се напрягаш по индийските форуми, макар и "хинди" да ти е слабост. Може да попрочетеш и тук:
http://wvclub.net/forum/index.php?board=78.0
А за складчето....Нема кой да ти разпише товарителницата. Домакинката прави лютеници и туршии за експорт в Иберийско и клиенти не ангросисти не я вълнуват )))) А двуметровките при мен са само стационарки. С моторите си отварям капандурите, за да фатат по-лесно любителите, на Астра шлейфа)))

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
А Зерото споко си взима Бате Гойко от Мичурин, "някой" наскоро купи 3-4 броя от там , ама ти какво недолюбван си от местния ти дистрибутор ли, ай стига бе, аз виртуално купих преди 10 дни един ЕТ 8500, тъй да си го джиткам , покрай другите дървета...Казах ти по Скайпа се правят големите "сделки", аз по него ми обясняват "екстрите " и функциите на " дистанционните"

Надзора над дюкянчетата го оставам на теб. Нали си Виден Клиент..по Скайп))) Аз интереси в този вид търговия нямам. През конвертора ми е кой, какво и откъде купува.

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията

Гоче, разбирам, че за неизкушеното ти съзнание дръвцето от линка е "приемник", но да плащаш 150 евро, за цепеница, която на дребно струва 120 долара...!?! Надскочи дори себе си ))))) Ето ти "образователен" линк....с " екстри" и дистанционни:
http://www.agsat.com.ua/product/gi-spark-2/

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
та първите Аватарчета идваха с аналогов тунер , амиго едва ли си ги виждам ти тия , имам поставени 2-3 от тях, ако искаш , ще посна едно фотце



Ако преди 3 години някой само е ЧЕЛ, друг е ПЛАКАЛ от това ЧУдо на електрониката. Време е вече да Пораснеш и да разбереш, че нещата отдавна са надскочили оборният ВАЛВЕКС, с който сравняваш всичко)))


P.S. Бат' Гойко вероятно е направил избор как да обзаведе Шатрата. Намирам дебата по темата за излишен. Особено с корифеи като Гоче64.
Да не безпокоим продуктивната Му Замисленост.



__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 05-05-2015 на 18:47
Отговори с цитат