Виж само едно мнение
  #32  
Стар 22-08-2014
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,427
Благодари: 861
Получил благодарност:
855 пъти в 550 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ceco2000 Вижте мненията
то хубаво че се опитвате да спестите някой лев на Стоянх, но ми е много интересно как ценово тез п-ки ще гарантират дълготрайна работа. а, и що ли стаба си държи ценичката. сигурно галфоните производители си лежат на името и цуцат до откат.
та Стоянх, чети и между редовете, не се разубеждавай на първия различен пост. повечето мотори имат сериозни проблеми в позициониране на крайните спътници, заради увеличаване на луфта в механизма и то от новички та камо ли работещи на по сериозни атмосферни влияния.
Виж сега, нещата са малко по-сложнички. STAB моторите се монтират на системи, съставени от калпави китайски тунери с измислени компоненти и шкарто кабели, положени на сравнително големи разстояния. Към момента, няма да ти обяснявам защо е така.
Що се отнася до Opticum 3800, заедно с всичките му разновидности и iTech, между тях няма нищо общо, освен външния вид. Някъде бях описал 3800, със снимков материал и бях обяснил какво точно следва да се спазва при монтажа. Това са перфектни мотори, но имат нужда от повече ток, когато въртят тежки антени. Затова бях писал, че оувърклокнатият им вариянт не е добро решение за повечето от вас. Имат изискване към фидера, което дори масово рекламирания кабел на Comscope не може да покрие. Изисква се кабелът да има достатъчно дебело медно жило. Няма ли, слагаш STAB или линеен мотор с позиционер, където мощностите са съвсем други.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dodo_pv за този полезен пост :
Посветения (22-08-2014)