Виж само едно мнение
  #15  
Стар 10-12-2010
Аватара на гопето
гопето гопето не е на линия
В неизвестност...
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 188
Благодари: 38
Получил благодарност:
18 пъти в 11 поста
Сваляния: 101
Ъплоуди: 0
По подразбиране

1. "
Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Лъжа!"



2. "Плюс е, ако искаш да гледаш булсат, а ако не искаш?"


3. Ето ти 3 минуса от мен:

- Лоша ораганизация на каналите.
- Ниско качество на картината, прекалено назъбена е.
- Приемника се рестартира доста често(става въпрос за арива 100).
1. Къде му е лъжата, аз визирам 39 градуса, оставил съм го от 22.00 ч. до сега на Евроспорт ХД, не е спрял да работи с cccam. Ти сигурно визираш нещо на 16 градуа, което мен не ме вълнува.

2. Ако не искаш, какво гледаш немски филмови канали, с английско аудио, и ако имаш свръх модерния дриймбокс 800 евентуално може и субтитри за филма да си свалиш, па и да ги пуснеш. Или футболното първенство на жабарите по скай ит, какво толкова има да се гледа, та им изтичат мозаците не хората по тоя измислен шеринг, като платят на някой 10-15 евро и : "аз гледам шеринг" - Е, и? А имаш ли време да седнеш да гледаш? Просто е така за спорта щото българите сме едно стадо, като се разбере, че има някакъв вид аванта, то алчноста ги праща по платени сървръри, за да има още 5 канала в менюто дето няма и да ги погледне. Аз гледах 3 г, шер с 500S, но няма смисъл на ден гледаме телевизия от 19-20 ч. до заспиване.

3. Ниска цена - най-ниско качество.

Това е пълна глупост, аз мисля че има всякъкви боклуци на пазара, ако трябва да съм честен според очакванита ми давам оценка 7 от 10 на аривата. Нито цената му е ниска нито качеството, трябва да ги продават по 20-30 долара, какво алчнеят.

4. Цитирам: "Ето ти 3 минуса от мен:"

"- Лоша ораганизация на каналите."
Защо винаги за каналите се ловите, лоша е за тия дето са работили на друг приемник, като пощракаш - свикнеш. По-правилно е да се каже - различна подредба на каналите, ама чак пък лоша е прекалено.

"- Ниско качество на картината, прекалено назъбена е."
Е точно това изречение незнам как да ти отговоря, може би - СПЕКУЛИРАШ сега ти лъжеш.

"- Приемника се рестартира доста често(става въпрос за арива 100)."

Ако имаш предвид точно арива 100, а не 100е може и да е така. При мен след качването на последния пач работи доста стабилно.

Не на последно място, искам да кажа, че в този форум цари в голяма степен хаус. Постоянно всеки иска да покаже на другите колко е напред какво е куплил, какво гледа "в повече", колко е по-умен, по-знаещ и най-рабиращ от всички хора по света. Влизам и по доста други форуми, но такава простотия няма.
Да не сравнявам с чуждите форуми за сателитна техника, че то няма и база за сравнение, хората са винаги вежливи и колкото и тъп въпрос зададеш, ще ти отговорят любезно и ще те насочат. Тука ако питаш какво е транспордер, най-много отдолу 9 човека да ти напишат: " Е, тъпак къде си тръгнал като нищо незнаеш, не си за тука." и 1 ще ти насочи. 90% спам и никакво човешко отношение, всички са от предаването кой е по-по най.
Така стана и с тази тема, уж е за +/- на аривата, аз писах конкретно, че за мен е + еди какво си. Защо трябва да се доказва пред, някой си модератор, че е +, защо не доказваме минусите. Каже ли някой тоя приемник е дърво и край, няма какво да се коментира. Точно защото модераторите трябва да си вършат работата тихичко да коригират постчета, да следят за правилата, точно затова ви казвам не върви тоя форум. Добрият модератор е неабележим във всекидневието си, а тук се вадят очите на хората по цял ден. Осавете ни да пишем и да дишаме!!! Ако се разходите из темите, то ще видите, че във всяка тема има мнение на модератор, то лошо уж няма, ама с 3000 регистрации на ден, толко ли няма кой друг да се включва в темите.

Тъй като темата е за +/- най добре е да се поразчисти.
__________________
...................................................................

Последно редактирано от гопето : 10-12-2010 на 09:18
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на гопето за този полезен пост
gentu (10-12-2010), rosssyy (17-12-2010), skysat (11-12-2010), topshoker (10-12-2010)