Виж само едно мнение
  #43  
Стар 12-12-2010
сл50061 сл50061 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 49
Благодари: 7
Получил благодарност:
15 пъти в 7 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Гледам, че напоследък има нова тенденция при феновете на аривата.Преди казваха че аривата е хубав приемник и точка по въпроса, а сега когато има тема за плюсовете и минусите разбирам че за феновете на аривата най-големите плюсове са:
1) Че ги гледат по 2 часа вечер ( и няма значение какво най-вероятно)
2) Че не ги гледат те..... (а родителите им в конкретния случай).

Аз се чудя тия дето гледат ( толкова и им пука какво гледат сигурно) по 2 часа какво правят тук в този форум?
Най-вероятно имат много по интересно заниемание( хоби) от гледането на телевизия и като цяло от темата сателитна телевизия.

Нека на същите тия хора да им е ясно че тук пишат хора,които сателитната телевизия им е основно хоби ( мания).И не говоря само от гледна точка на гледането на телевизия а от гледна точка и на самата техника,проценти сигнал,монтажи,изтискавне на най-доброто от дадена антена,мачкане на приемници без да забиват и т.н.

Плюс за мен е че евентуално ако ми спре нета ( което се случва в годината най-много два пъти) мога да гледам нещо, и това нещо най-често е мач по тв + тъй като не гледам почти нищо друго, освен мачове.
Само че аз искам да гледам мачовете ХД и там нещата стават трагични с Арива..... от тук на натък не искам да пиша за минуси тъй като са безброй.
И все пак за да съм коректен трябва към плюсовете да сложа че приемника може да подкара и по някой ХД канал без проблем .

Последно редактирано от сл50061 : 12-12-2010 на 19:17
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на сл50061 за този полезен пост :
еценов (15-02-2011)