Виж само едно мнение
  #270  
Стар 04-11-2013
спидер спидер не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 21
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Прочетох на предните страници че отново са пуснали карти за всички канали по 49лв. но тъй като постовете бяха от лятото искам да попитам има ли ги още, по касите ли ги дават или където преди продаваха тези по 30лв. и тези новите отварят ли пак абсолютно всички канали или не съвсем всички? Защото в последната ситуация се оказах днес -гледам на всички платени и HD "no access" След няколко обаждания и като си припомних се оказа че октомри ми изтича предната карта (от 30лв) с която бях забравил този надпис, но пък бях предплащал обонамента което вървеше с 3 месеца уж всички платени канали и ме увериха, че просто новите 3 месеца ще се насложат след изтичането на текущия ми тогава абонамент. Да ама не - активирали ми отново старата карта (която по чудо намерих) но се оказа и че около 15 канала (предимно HD вкл всички научно-популярни) не се отварят. След още няколко обаждания ми обясниха че те всички HD не били платени, а просто бонус, а пък тия 15 били някакъв супербонус който бил спрян но така или иначе не влизал в пакетите така че нямам основания да претендирам. Как ли не настоявах да ми кажат какво трябва да направя за да имам ВСИЧКИ канали, но ме прехвърляха от техници към офиси, накрая уж обещаха да отнесат въпроса ми към някаква управителка която уж щяла да ми се обади но още чакам. Изобщо абсурдна ситуация -дълго дори отричаха или се правеха че не знаят че има такива канали, сякаш пазят някаква омерта вместо да се стремят да предлагат и рекламират услугите си които така и така осигуряват.

Последно редактирано от спидер : 04-11-2013 на 22:27
Отговори с цитат