Виж само едно мнение
  #12  
Стар 18-05-2014
гичо гичо не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2013
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
9 път в [ARG:2 UNDEFINED] пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Joe, май си имал предишния модел, а? За него не мога да кажа, имам наблюдение върху други евтини приемници (не линукс) и поне откъм стабилност тоя е най-недоклатеният. А помня времената на GS7001 и серийния шеринг...
Това което казваш за евтиното и тарикатлъка - хм, имам два въпроса: защо си го купил ти, като си знаеш че няма как да работи за толкова пари, и защо след 6 месеца си купил скъп приемник, след като този е работил? Да, ясно, екстри, туй-онуй, софтуерен съпорт - ама това не значи че има смисъл да се купи това дърво?

За 84лв очаквам да работи каквото пише на сайта на продавача. Под работи разбирам на нивото на конкуренцията. Ако някой има поглед и посочи друг не-линукс приемник който се дъни така на шеринг, да казва - ще го приема за нормално. Но имам поглед върху евтини машинки и там няма такива проблеми.
Ако ревях че не съм намерил начин да му кача енигма 2, разбирам. Отделно тоя приемник (и въпросните 84лв) съм ги прежалил отдавна. Ако съм има други мераци да съм го върнал първите 7 дни.

Нямаше и да пиша тук, ако не бяха ми изтрили мненията (и не само моите) в техния форум. Щях да си чакам нов софтуер и така.

Който иска да пробва, да знае какво ще получи. И ако види проблеми да връща навреме.

Не се и съмнявам че в идеални условия приемника може и да не покаже прекъсването на шеринг - т.е. ако връзката към сървъра е 100% стабилна няма да се провокира тоя проблем. Но когато стигнем до елементарно реконектване и повтаряне на заявката, този се дъни.

Който е сигурен в линията си да не се притеснява. Моята препоръка е да се гледа другаде - дори в този ценови клас има алтернативи.

Последно редактирано от гичо : 18-05-2014 на 23:57
Отговори с цитат