Виж само едно мнение
  #49  
Стар 13-12-2010
Аватара на фолкръм
фолкръм фолкръм е на линия
вечно учещ се
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: Майна таун
Мнения: 1,470
Благодари: 934
Получил благодарност:
1,041 пъти в 426 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Въйко Вижте мненията
Елементарно,защото Дрийма се сравнява с Арива от търгашите по цена.Сещаш ли се? Дрийм чайник струвал 400лв а Арива 200 ма било същото и ала-бала само дето обоч вървял без пари.
Арива се изплатила за шест месеца защото 6х30 било 180лв.Ами какво да кажат дриймаджиите с пълен пакет за Скай УК,не за шест месеца ами за по-малко са го избили и всичко друго им е бонус.


Вече се поуспокоих малко както бях писал преди няколко поста и дена.
Един такъв кошник така ми вдигна кръвното че щях да се обеся на някой кабел,добре че не беше мой а на човек че Пайнера щеше да ми диша праха със ЗХД и полета й в пясъчника

Уникална свинщина с новия софт,няма такова лайно.Хората със ЗХД го рестартират много по-рядко.Боклука нещастен неще да прехвърля между линиите в цц и трябва постоянно да му влизаш в настройките и уж работи някоя линия ама чеп...
Така е омагьосан мотора че прави каквото си иска,30В,39Е,75Е все на една и съща позиция отиват,това и дрийма не можа да го оправи въпреки всички нулирания и от приемника и от мотора,майната му,ще се работи по 1.2 протокол.Това не казвам че е от Аривата а е човешка намеса но си има лек както казах по 1.2. Ще се работи ама не днес.Софта се смахва като луд,горе-долу закаран мотора на позиция и няма финна настройка,а мръднеш и забива сатфайндъра на Аривата и чао.К'во,да му се цепи кабела със сплитер и паралелно на Аривата да се закача друг приемник да се гледа кога е точно на спътника и да се запаметява по позиции?Дрън-дрън.И кво,трябва да се връща стария софт ли?Ама нали новия бил по-добър.Добър ама чушки.На шер бачка че се къса (ако тръгне) но Емил си е инат.Да кажем че фрийзва на ХД-тата на източния оператор?Ми не,не фрийзва,не мога да си кривя душата...направо сече ама яка сеч.И сляп ще го види това.

Да не можеш да си настроиш мотора си е един от големите плюсове на тоя боклук смотан.Ма защо да се работи по 1.2 протокол,нали си има USALS?Има,баба ми има USALS,като се шашне мотора или ако е парабола или офсет на полярно с линеен и позиционер к'во прайм?Връщаме софт и ала-бала

Кошника е само за леля Цонка от село която гледа СД канали на един оператор,за хора с мотори и комбинация от няколко антени не става и тва е.Ще тръгна аз да сканирам и после ще трия понеже не ми стига място и т.н. Ми не мерси.
Уточни че повечето от изброените неща са за арива100. При арива 200 са далеч по-добре нещата явно.
__________________
receiver Vu+Ultimo 4K, dish Triax TD 88 - 80E/30W,LNB - AB Com ,dish Selfsat H30D1, motor Moteck H-H ,dish Panorama 67см,LNB-AB Com TWIN,receiver DL STB-202.

Последно редактирано от фолкръм : 13-12-2010 на 10:10
Отговори с цитат