Виж само едно мнение
  #91  
Стар 07-05-2015
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,539
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,179 пъти в 2,942 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

На врата му се ебава майката,когато е по високо и респективно,когато е по голям и е на нивото на очите,но близко!
Нищо не разбирате,толкова и гледате телевизия!Обяснявам пак,когато искаш по голям,а го слагаш близо,трябва да е по ниско от нормалното,може би горния ръб,на нивото на очите!Дигнеш ли го ,както вика Додо си аут!За 42-ойка,да, средата на очите!И пак повтарям,новините може и на 80 инча да ги гледаш от 3м,но при движения,комфорта изчезва!Когато си в магазина,си прав и
си над телевизора и усещането е ,че е по малък!
От 20 дена обиколих всички магазини изтествах всичко,което може да се тества от 55 инча,едва ли и люкса го е правил,най доброто е 55 JS серията,8500 и 9000,имат най равномерна подсветка,но са от 5 на горе!
За това ,съветвам дрима,да ходи с една флашка и да тества подсветката на зелено и сиво,има ли мръсно стъкло,да казва моделите,да видите,как ще разберете ,какви дървета гледате!Разочарованието е пълно,затова за подсветка,не трябва да се дават повече от 2бона за телевизор!
Пак повтарям,аз не се интересувам от смарта и уебоса,а само от качеството на картината и подсветката,интернет не ползвам на телевизора,с глупости не се занимвам!
С малко по добра картина са LG и Панасоник,но са с по мръсна подсветка,затова препоръчвам тест само на подсветката,всико друго може да се корегира,но ефекта на мръсното стъкло от вътре е пагубно ,за зеления цвят и футбол маняците!Затова и изтраях подсветка само 9 месеца!Иначе 10 години гледах плазма и вече съжалявам, че се реших на подмяня!
Беше 50инча и комфорта беше фул,за гледане от 5м!При плазмата нещата са други,да може и 60 инча от 5м!
Може и да съм станал пенционер,но младите никога не са разбирали от комфорт,той е приоритет само на улегналите разбирачи!
Минах и на 60,да се пробвам,но луднах за 2 часа,а жена ми като се прибра каза,ти окончателно ме изгони от хола!Та реших,да си я върна,щото е младичка,иначе оставаш сам с телевизора!

Други въпроси,относно телевизори?
Отговори с цитат
Следните потребители (9) благодарят на dzumba за този полезен пост
fen (07-05-2015), LyuboZ (08-05-2015), sleeper (07-05-2015), uniqad (07-05-2015), vadzari (10-05-2015), ВалчоП (07-05-2015), Дедал (07-05-2015), дрим (07-05-2015), фолкръм (07-05-2015)