Виж само едно мнение
  #74  
Стар 05-05-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

То смешни картини дал господ, пък като гледам , докъде сме с пробите и менютата , не ще да сме много напред я, щото какво да му пробваме на Force 1+ например/ и той е от същия индустриален полигон като Аватара2, 3 или 133/, и без да му разглеждам менютата , го изтраях , до ребутването на Опен АТВ и в кашона
Караваната съм я паркирал на разклона , има кабел и други аксесоари, нали говорихме , ще пробваме различни декодери с тебе, човека търси нещо до 300 лв, ние с тебе ще пробваме високите класове , не се притеснявай аз ще ги плащам , а ти ще ги пробваш, виждаме се логично нали ,щом имам каравана , ще е с чиния на тавана и с кабел за проби
Проблема е , че някой или по добре никой не се сеща къде е границата на пробите с Енигма , за да спре , че ще изпадне декодера в "боотинг" , много трябва да се внимава с флашването и особено с префлашването и особено , да знаеш кога да "спреш"
На колегата Бате Гойко, търсиш един VisioNet Marvel 1 или едно E3HD, първия е с 751 мхц едно ядро , втория се ъпва до 751 мхц и , цената им е около 200-220 лева , много добра картина , с почти свален найлон, както казват експертите и работят перфектно , купуваш един хибриден Юесби Тунер , който ще ти се върже на 40 кинта, веднага ти давам модел Conceptronic CTVDIGUSB2 и си гледаи кефа
В Царево , вносителя имаше E3HD, миналото лято с помоща на Дзумбата , помъкнах един по дисагите от София , за един амиго тука
Всичко друго с пробите , се обърни към специализирания за проби филиал

х "Иванов",
аз консултирам от тук:
http://es.giclub.tv/index.php?topic=1964.0q порфавор наблегни повечко на характеристиките- Аватар 2+ , е с два DVB S2 кюнеца , ама какво значение има , важни са предстоящите проби и натискане на копчета из караваната и около нея, накрая виждам , ще завършим приятелскис тебе , даже и на Скайп , ще вземем да си говорим ,пусни ми го на лични, какво толкова, сега бримча за " Жастела" , че има трафик

Последно редактирано от Neo64 : 05-05-2015 на 10:01
Отговори с цитат