Виж само едно мнение
  #60  
Стар 14-10-2022
Аватара на oktay89
oktay89 oktay89 не е на линия
Hi-Tech Fan
 

Дата на присъединяване: Apr 2011
Местоположение: Добрич
Мнения: 757
Благодари: 157
Получил благодарност:
98 пъти в 76 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Братле, давам ти инфо каквото са ми дали на мен, с официални параметри от нова, а ти дали се съмняваш не ми е интересно... Местят се в нова сграда, нови студиа, нова техника, нови камери, беийновете имат 4к на всички канали, всеки който пуска нещо ново в момента го пуска и в 4к. Ако не знаеш каква резолюция е тази която съм описал по-горе в техническите данни може да хванеш някой да ти я преведе. 100 процента от спорта вече е наличен в 4к, дали се излъчва в 4к това е друго нещо... За проткола, бг първенството го снимат те, така че няма никакъв проблем и то да е в 4к... Я кажи кое нямат в 4к ?
Първо, благодаря, че сподели интересната информация с нас.
Второ, нещо ти куца информацията за чуждестранните оператори - Bein имат точно по един 4к канал (в катар и турция), другото им е HD. Да сравняваме Нова с оператори като Скай/Беин е мека казано смешно, нито са им на опита, нито на техниката, нито на финансовите възможности, нито на броя абонати.
- студиото на Диема (включително повторенията на полувремето) е в СД, с мега "специалиста" по всичко Нойзи, а другите имат репортери на стадиона и бивши играчи на отборите, които предстоят да играят
- беин имат права за Лига европа/Шампионска лига, а Диема ще въртят повторения през седмицата
- Нова ще снимат великата ЕФБет лига, а Беин ще снимат световното първество
.......

За това писах, че се съмнявам. Нека карат всичко по реда си. Крайно време е да има БГ спортен канал в 4к! Да се изместят в новата си сграда, да си оправят качеството на студиото, да пуснат в 4к всичко, за което имат права, било то с 1 или 3 канала.
__________________
Maximum T85 - 0.8E+7E+13E+16E+19E+23.5E+39Е
Triax TDS88 - 30W <-> 52E
Gigablue UE 4K TeamBlue 6.3 + MediaPortal + IPTV
Следните потребители (2) благодарят на oktay89 за този полезен пост
Nerv3n (13-11-2022), Дънди Крокодила (13-11-2022)