Виж само едно мнение
  #38  
Стар 29-05-2018
Стоян Стоян не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,849
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Само да припомня последната история:

На мача срещу Дерек Чисора в Хамбург, на който присъствах, в залата за тази последна битка от гала вечерта останаха вероятно около 3-4 хиляди зрители.

След това Пулев направи два поредни мача в София, на които също присъствах. След бутафорния мач срещу Самюел Питър, когато зала Арена Армеец беше пълна, но присъствалите се почувстваха измамени, на мача срещу Кевин Джонсън залата беше празна. Бях там, видях с очите си. Без значение кой какви билети имаше, бяхме призовани да слезем в близост до ринга, явно за да изглежда на тв предаването, че има повече зрители.

После вече знаем за отложения мач срещу Джошуа, чието обявяване изобщо аз откровено наричам фалшива новина. Но се хванах, ходих до Кардиф. Даже бяхме трима.

Толкова за реалния интерес и възможности. През август София е празна. Никой няма да се върне за такава боксова гала от морето. А и ние вече веднъж платихме, а той не дойде. Изобщо да не ми говори, че не било за пари! Първо да ни върне парите, дето не дойде в Кардиф, после ще мислим дали да плащаме за мача с Уайт. Който според мен няма да се проведе. Поне не както Пулев обявява сега.
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Стоян за този полезен пост
redstar (29-05-2018), teolink (07-06-2018), Мартинския (29-05-2018)