Виж само едно мнение
  #28  
Стар 20-09-2011
Андрей Колев Андрей Колев не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 135
Благодари: 1
Получил благодарност:
10 пъти в 7 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rafaello Вижте мненията
Колега, това което си намислил не е невъзможно, но е някак си напрактично. Например да речем, че вземеш на баба си Дриймбокс и подкараш на него Булсата.
1. Как ще се разберете кой канал ще гледата? Нали ти е ясно, че това което се стриймва, това се и гледа при баба ти?
2. Баба ти не знам дали има стабилен интернет, но ще и и трябва.... даже най добре ще е да сте и двамата в мрежата на един доставчик (с голям ъплоуд) за да нямаш никакви кахъри.
3. Като ти забие Дриймбокса ще има "Бабо, дръпни от щепсала да се рестартира".
4. HD каналите на булсатком няма никакъв начин все още измислен да се подкарат на друг приемник освен тяхния. Поне аз не знам. Ако греша поправете ме. А телевизия без ХД вече не е нищо....

Има и много други неща дребни, които ще изникнат в процеса на правене на това, което си намислил.
Така че, най-разумното решение според мен е да си вземеш ти дриймбокс, да сложиш една малка паничка, но на напокрива, за да не ти загрозява балкона. Едно малко кабелче ти трябва само за паничката към дриймбокса. Ще го скриеш някак си, има си много начини в наши дни. После си намираш един шейх и се кефиш
В момента мисля над твоя варянт да ти кажа , просто предишния го мислех преди да разбера за това чудо шеринг Имаш ли skype нещо да те попитам 1-2 въпроса че тук и без това се разводни темата ...

Също да попитам втора ръка дали има за 100-150 лева сносни приемници с mpeg4 че нали старата ДМ 500 e само mpeg2 или за тея пари така наречените "операторски"
Отговори с цитат