Виж само едно мнение
  #16  
Стар 12-01-2018
Аватара на Вас
Вас Вас не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Apr 2014
Местоположение: София
Мнения: 3,227
Благодари: 748
Получил благодарност:
1,362 пъти в 886 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kosme Вижте мненията
Към нов ли мотор отивам>? имам един стар приемник.. Optibox Anakonda чудя се дали да не пробвам с него? Някакви съвети от Вас>?
Ако въпроса е към мен, то по нагоре в темата написах доста, което не стана ясно дали си направил.
Логично щом сигнала е на макс и гледаш тв, пробвай така както е с бутоните на мотора да го раздвижиш. Пробвай и с другия приемник.
Зануляването на мотора от бутоните го направи след като откачиш кабела от приемника към мотора, натискаш едновременно двата бутона и държиш 10-15сек. След това включи приемника, като предварително си изпълнил това което ти писах в горния пост, и му подай командата "Иди на 0". Направи го два-три пъти, но само по Usals.
Ако пак не стане направи си бекъп файл на софта, зареди нов софтуер, занули пак от бутоните, включи Usals и му дай пак "Иди на О".
След като мотора проработи, качи от бекъп файла само "Потребителски настройки" и си готов.
Ако досега не си ползвал Üsals, влез в настройките му и си задай географските координати. Всичко друго става автоматично.
Успех!

P.S. На времето, когато и аз сложих мотор, го въртях по Дайсек и от време на време мотора спираше, "чудеше се" дали да върви и не спираше точно, след като "занулих" всичко смених софта и минах на Usals, не е имало никакъв проблем повече.....вече 2години

Последно редактирано от Вас : 12-01-2018 на 12:23
Отговори с цитат