Виж само едно мнение
  #84  
Стар 05-05-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Форса 1+ е дърво , ама даже не е от буковите , а чамово
Като дойде реч , да го правим ,разбрахме , че е наядено от дървеници и за караваната не става , сега и сменяме интериора , за предстоящите летни празненства- градски празници
Нито дистанционното му е толкова интересно , за да се напрегна , нито стария 1300Мхц дуал процесор /БЦМ 7356/, нито рекламата , че ще взимаш модела за проба и ще го препродаваш след това , нямам тръпка за сопи , дори и в индийски форум да се налага да търся инфо за тях
Виж към твоята 2.10 с ринга имам , ще мина да я видя и да я купя, мотора не ми е в нужда , аз си нося , дървета с пластикото на дисплея , да си гледкам, ама нещо не фатам Астрата там за където я искам и ме интересува твоята "складова" база
Четох , за Аватарчетата преди 3 години , даже "някой" им направи тогава инадинче , да бримчи на динамичните ИП-та , това са сложни термини , та първите Аватарчета идваха с аналогов тунер , амиго едва ли си ги виждам ти тия , имам поставени 2-3 от тях, ако искаш , ще посна едно фотце пор аки, след това го премахнаха тунерчето , що ли , за си купуваш модулатор , ако искаш по нискочестотния да гледаш в мъзето

А Зерото споко си взима Бате Гойко от Мичурин, "някой" наскоро купи 3-4 броя от там , ама ти какво недолюбван си от местния ти дистрибутор ли, ай стига бе, аз виртуално купих преди 10 дни един ЕТ 8500, тъй да си го джиткам , покрай другите дървета и дистанционни
Спокойно , всичко ще се уреди няма грижи,то курсове , упътвания , напъвания , бели кахъри , сега да мислим , за други по развлекателни и предстоящи събития през летния сезон
Казах ти по Скайпа се правят големите "сделки", аз по него ми обясняват "екстрите " и функциите на " дистанционните"
п. с. ей това ще нося летос -два,три нови за проба в "караваната" , ако имаш добро държание , ще ти оставя един да пробваш:
http://www.electronicadelhogar.com/b...eptor-satelite

Последно редактирано от Neo64 : 05-05-2015 на 16:49
Отговори с цитат