Виж само едно мнение
  #247  
Стар 15-09-2013
АПетков АПетков не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2013
Мнения: 13
Благодари: 4
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Северна Вижте мненията
Най-големият ни фал с избора на кабелен оператор беше присъединяването ни към RN! Успокоителното е, че само след няколко дни зора ни свършва...изтича ни времето, за което сме предварително заплатили! Нямаме търпение да се разкараме от "мрежата" на тази кабеларка. Това, което получихме за половин година е: нередовен и некачествен интернет и кабелна с кофти качество постоянно накъсващи, засичащи и замръзващи канали...Обажданията ни до офисът им за евентуално разрешаване на проблемите бяха безкрайни! Операторка на слушалката винаги се опитваше да ни вмени, че проблемът е в домът ни...я разбутан кабел, я нещо друго, което е пълен шит, защото у дома няма кой да прави такива белички /нямаме дете/деца/! Последно им звъняхме вчера, защото от сутринта всички канали засичат и замръзват с надпис "кодиран или лош канал"...След обаждането нещата се оправиха горе-долу, но днес отново от ранната утрин нещата са същите! Някъде в цивилизована държава, за подобни неудобства причинени на потребителите си, операторът ще има да им плаща обезщетения...., ама нали тук е България...
Звъним им...заето...
Пишман станахме, че се подведохме! А бяхме се предварително информирали къде и защо да си дадем паричките. Човек обаче се учи от грешките си! НИКОГА ПОВЕЧЕ RN!!!
Е, не така с лошото, де. Че имат някой друг кусур имат, но чак такава трагедия не са. И поне лично за мен са най-добре от кабелните оператори в Бургас. Бях едно време абонат на Кейбъл Тел и оттам избягах точно, защото нямаха никакво отношение към клиента и качеството беше под критика. Сега като са Близу сигурно качеството е подобрено, но чета и чувам, че отношението никак не се е оправило. За СКАТ също имам преки наблюдения и там не е по-добре,най-малкото защото там си зависима от шефа им - могат да ти махнат някоя от основните програми, защото той се е нацупил как са му отразили някоя партийна сбирка . И ти остават вариантита на мобилните оператори с техните "промоции" и договорчета с години. Така че добре помисли, дали няма да стане "от трън та на глог". А за интернета си има решение - диференцирай си го. Аз например си ползвам от УНАКС и така шанса да се прецака едновременно и ТВ и нет е минимален (не че не се случи, когато мина товара на ЛУКОЙЛ по улиците и накъса де що имаше кабел, но пък да е жива и здрава цифровизацията ). Да, малко по-скъпо идва, но пък имаш винаги варианти.

Цитирай:
Първоначално написано от pgi Вижте мненията
Картата не се заключва.
Малко продължение и по моя проблем с СА модулчето. Вчера отидох до един от офисите им да ги питам и доколко е вярно не знам, но служителката ми обясни, че картата е вързана в системата им със съответното СТБ, което са ми предоставили.
Отговори с цитат