Виж само едно мнение
  #1  
Стар 22-12-2010
твманияк твманияк не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 11
Благодари: 6
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Question Голяма дилема - нужда от съвет!

Здравейте,току що се регистрирах,за да мога да помоля за съвет.Само да уточня,че нищо не разбирам от телевизия,приемници,устройства - просто съм потребител!И да помоля да ми отговаряте като на не специалист.
Проблема ми е голям - преди месец си платих абонамента за ИТВ за 2 приемника за следващата година.Обаче ми писна!!!Клиент съм от 2004г. и нещата отиват от лошо към по-лошо...Та,ако случайно мога да си прекратя отношенията с тях (оборудването е мое вече и не съм обвързан с договор!) към кого да се ориентирам?Интересуваме се от филмовите канали (Premium Digital,HBO...) ,жена ми държи на 3-4 програми (канал 1,БТВ,Фокс лайф/крайм.НоваТВ...).Виждам,че всички се прехласват по Булсат заради футбула,ама не съм чак такъв фен,а при тях май има само някакъв измислен филмов канал...Виждам,че Виваком предлагат Premium Digital,някой знае ли дали върви в момента?От 1-2 месеца от ИТВ ми обясняват,че не се излъчва,защото е спрян от собствениците,а не,че причината е в тях...ама аз вече им нямам вяра...А и ако е спрян,защо Виваком твърдят (в телефонен р-р),че всичко си е ОК и канала си върви?
Към кой оператор да се ориентирам?Ако има значение - живея в Холандия,чинията е 100см.,проблем със сигнала има когато вали яко,иначе може да се каже,че е ОК.
Ще се радвам на всеки съвет,мнение!
Отговори с цитат