Виж само едно мнение
  #6  
Стар 06-12-2010
chano chano не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 471
Благодари: 33
Получил благодарност:
46 пъти в 40 поста
Сваляния: 36
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хиена Вижте мненията
Я питай това момиче, имат ли тунери рев. М и ако да на каква цена?
напиши го на АНГ, какъв е този тунер.

Цитирай:
Първоначално написано от Rabin Вижте мненията
Човек, направо ме изумяваш! Раздуй малко за тая мацка дето работи в Китай, българка ли е? Много се спекулира за ситуацията в Китай, сякаш е на друга планета, интересува ме икономическата обстановка според някой, който е там.
Иначе DHL е най-скъпия куриер.
не не е Българка,китайка си е,но като ходих на едно изложение се запознахме,мисълта ми беше че е сигурна и няма да ни излъжат за пратката,защото аз веднъж горях със стоки от китай,аз внасям доста неща но другите не са за този форум,не ми е специалността приемници точно ,но щом е по-евтино що пък не.
А относно куриерите DHL е скъп но по бърз,може и с други но ще има да чакаме един месец.Ситуацията е такава:заплата 350-450$ килограм месо 1.5$,това е информация от нея преди малко.Но казва че е бедна и не може да си купи билет до тук(поканих я на гости) ма билети не плащам.

Цитирай:
Първоначално написано от gentu Вижте мненията
-ма ти наистина ли?(повярва на историята с момиче в завода за приемници)
е що да лъжа????аз ще си взема 2 стига да се окажат качествени,каза че няма проблем с тях,в цяла европа купуват от тях включително и доста голями фирми в Германия и тн.
Тази седмица ще доиде първият и ще го изтества тук някои наш съфорумец да си даде мнението.Може и няколко съфорумци,ако искате можем да се съберем някаде и да го цъкаме........
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на chano за този полезен пост :
lz1mnw (06-12-2010)