Виж само едно мнение
  #27  
Стар 24-10-2019
Кохонеса Кохонеса не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Apr 2019
Мнения: 59
Благодари: 0
Получил благодарност:
11 пъти в 10 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Ква безлимитна, ти чел ли си малките букви безлимитна е моята на виваком, при проверка на минутите ми дава 50 хиляди минути Иначе в малкия шрифт пише - без лимит ама в разумни граници, които сме приели че са 2000 или 3000 или 5000 Тиа се опитваха да ми ги пробутват от а1 миналата година
Направих 800 гигабайта и нямаше проблем. Не пише да има лимит, говорих си часове наред всеки ден със хора на кораби, на мобилни в страни като ЮАР и тн. Друг член на този форум, който ползва същата оферта направи над 5 терабайта и пак никой не го спря. Даже си работи мулти банд бондинга и има скорости над 200 мегабита почти постоянно.

В договора няма дефинирано разумно потребление като точна цифра На виваком имам 2 терабайта и 5000мин и нямам тези международни минути. И може за малко под 50 лева да ги вземеш.

Но нали се разбрахме, че в този форум не трябва да си споделяме решения на проблемите. Пък и за а1 има една схема да ги мамиш и от всеки телефон да правиш неограничен трафик, стига да имаш нов дата пакет (няма да ти черпи мегабайтите от дата пакета). Има начин и боба да го свариш отново, на 2 лева. И булсатката да я ползваш на СИП демек да имаш СИП акаунт за мобилен номер в България за почти без пари. Ти ли ще продължиш, или ще спазим правилата на форума?
Отговори с цитат