Виж само едно мнение
  #8  
Стар 20-06-2012
Аватара на Ламерът
Ламерът Ламерът е на линия
Тиква
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 1,310
Благодари: 139
Получил благодарност:
464 пъти в 289 поста
Сваляния: 116
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ф1фен Вижте мненията
Друже, ти лично тества ли ми пинга или ей така наизуст ...
Ако си тествал то ми е интересно ми е кой доставчик ползваш.

Средното време на пинга ми точно на този адсл е 36 ms. като се държи стабилно.
Проверявал съм го през Sprectrum Net, Varna Lan, Interbild, BGWAN, Аспарухово нет и Близу. Мога да постна статистики за невярващите ....
Ако все пак се намери друг доставчик освен бтк, който да ми докара нет на вилата насред гората може да се замисля

Зора на сървърчето ми бяха многото фалшиви карти, които си вървят с повечето раменяни Ц линии и които задръстват здраво. Прочетох доста материали по въпроса и успях да оптимизирам cccam.cfg така, че всичко да си работи почти перфектно.
Даже и тема пуснах в един друг форум: http://www.satlover.eu/forum/dreambo...gure-ccam.html
На английски е, но ако има интерес ще я пусна на български и тук. Макар че като знам колко "доброжелатели" ще се намерят веднага ...
Много бахур има да изядеш приятел. Без лични картони ще си останеш в облаците с "перфектния" сървър. Аз в сат ловър не бих се регнал поради факта че пипат по хорските паници но ти си знаеш. Успех.
__________________
Рускиня 2,10 с Invacom ADF-120 и SNF-031 ; Tecatel 120см за 36е и 39е ; Paraclipce 180см легнал зимен сън
Отговори с цитат