Виж само едно мнение
  #133  
Стар 30-05-2020
Ender Ender не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2017
Мнения: 460
Благодари: 17
Получил благодарност:
108 пъти в 88 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз също "пропуснах" април и май , предвид богатия асортимент от спортни предавания , но за юни реших пак да си подновя абонамента. Честно казано в сегашната ситуация мен повече ме притеснява факта, че продукта който се очертава да гледаме следващите няколко месеца ще бъде своеобразаен еквивалент на "претоплена манджа" с блудкав вкус. Защото за по-голямата част от спортовете липсата на публика прави дори гледането по ТВ напълно различен продукт. Тоест "качеството" определено няма да е същото и това може да породи сериозни съмнения в доста хора дали ще си струва. И това не важи само за бг пазара де. Колко точно ще е загубата от удоволствието да се гледат подобни спортни мероприятия предстои да разберем. Първоначално е логично на запад хората да склонят да гледат каквото и да е при тая суша в последно време, ама да видим колко дълго ще продължи. Щото едно е да гледаш някоя друга среща така (като нещо извънредно) и съвсем друго е това да продължи с месеци. В крайна сметка повечето хора гледат спорт заради емоциите, а ако те са орязани този "продукт" няма да е чак толкова атрактивен както преди.

Последно редактирано от Ender : 30-05-2020 на 12:48
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Ender за този полезен пост
ЗЗлатев (30-05-2020), ники62 (30-05-2020)