Виж само едно мнение
  #34  
Стар 20-12-2013
Юли Костов Юли Костов не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2013
Мнения: 77
Благодари: 27
Получил благодарност:
11 пъти в 8 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Честно да си призная не успях да ти прочета целият пост
На всички ни е ясно, че си тъп и прост, но все пак реших да те образовам малко. Та честотата на процесорите няма как да се повишава до безкрайност, проста физическа зависимост. Най-просто казано, няма нужната технология за охлаждане на самите процесори, защото колкото е по-висока честотата, толкова повече енергия е нужна, а енергията отделя топлина. Затова производителите на процесори гледат хем да направят по-енергопестящи процесорите, хем да имат по-голяма производителност, при същата работна честота. Нещо като при автомобилите, защо според теб не произвеждат повече автомобили които могат да вдигнат над 250км/ч, няма да се купуват може би? А се акцентира повече на сигурността, икономия, ускорението и въртящият момент?
@Йовчо тъпо парче си отвсякъде, дадох ти една проста задача която се решава много лесно чрез чичко гугъл, а ти вместо да прочетеш, реши да си напишеш поредните простотии.
И това ми било МОДЕРАТОР. Колега и аз съм модератор /Администратор/ в друг форум, пак за компютри, това работя и професионално, но не съм виждал никъде МОДЕРАТОР НА ФОРУМ да обижда така и да ругае членовете на форума си. Това е немислимо, и не ти прави чест. Даже не изчетох всичко. Ако беше в моя форум бих те изгонил на часа. Нищо лично, но като модератор трябва да си за пример във форума, който Админ ти е поверил! Просто нямам думи! Човек отговорен за форум, който трябва да е за пример, да се излага така и да обижда. Дори и да не е прав колега, да е допуснал да си изпусне нервите, то си има начини за предупреждения и т.н. но задължително по културния начин и правилата на форума! Можеш да изтриеш това, но ти за мен не си колега!

http://telehistoria.org/index.php?op...ENS/BFP280.PDF
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Юли Костов за този полезен пост
pantsiani (20-12-2013), Вокстер (20-12-2013), Стик (20-12-2013)