Виж само едно мнение
  #1  
Стар 17-06-2019
Аватара на Астрал
Астрал Астрал не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2013
Местоположение: Ловеч
Мнения: 725
Благодари: 107
Получил благодарност:
341 пъти в 176 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране Проблем с китайски храсторез

Привет на всички,не влизам често вече тук поради липса вече на свободно време,но се включвам с въпрос към майсторите тук.Та,става дума за китайски храсторез RTR Premium който вече ползвам забележете 5 години,да 5! Минаха доста смени на движещи елементи което и нормално де,но за толкова години двигателя никога не ме е предавал до преди няколко дни.От скоро почнах да забелязвам,че с намаляването на горивото започва да губи мощност,просто доливах и проблема изчезва.Обаче вчера долях и пак същата работа,просто няма мощност и гасне.Когато клапата за въздуха е затворена работи пак така без сила,отворя ли я веднага умира.Преди седмици приятел ме видя,че кося и каза че според него нещо вътре дрънка,най-вероятно сегменти,но поради факта,че тогава липсваха индикации игнорирах това.След като започнах тези дни да се лутам за намиране на проблема наистина при дърпане на стартера се чува някакво тракане,но въпреки всичко това пали.Иначе ревизирани са и свещ и кабели и карбуратор,бензина също е вън от съмнение.Въпросът ми към вас е дали нещо вече наистина си е заминало или има нещо друго.За тези 5 години доста декари е минал може би над 300,също така някой е правил такъв тип ремонт дали е възможно да се справя и аз,претендирам,че имам доста технически познания.Всяка идея,съвет е добре дошла.Благодарности предварително.
__________________
13-16-19 E 85 cm ITV Partner
Tecatel 120см 36 E ,GS B211,TRICOLOR TV
Отговори с цитат