Виж само едно мнение
  #43  
Стар 07-03-2015
spgi spgi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 490
Благодари: 141
Получил благодарност:
321 пъти в 132 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бобсано Вижте мненията
Този път имам известни проблеми със една USB платка/тунер.
Колега, аз също съм с една USB платка на TBS 5928, купена от форума, предисторията беше, че работеше, но забиваше проблеми от всякакво естество, отворих я и колегата преди мен беше рязал главната захранваща пътечка, променял, занулявал, абе 2-3 жици където не им е мястото... с две думи забавлявах се докато я възстанових, оказа се, че проблема не е бил нея, а в захранващия адаптор към нея. Две кондензаторчета смених и сега периодически през година ги сменям защото пак цъфват.... ама не ми се занимава.
Та на тази платка са минали поне 20 лаптопа (продадени, подарени и т.н.) сега съм с един дръгел Aus F3U купен за 15 лв и без монитор, ама двуядрено амадъ. Та от всичките лапатопи само на два от тях имаше проблем с усб-тата, виндоуса е един и същ 7 боза.
Проблема по всяка вероятност не е нито в машината ти нито в софтуера. Ако имаше проблем с видеокартата на лапатопа щеше да има черти, артефакти и при пускане на други видеопотоци и прегряването й.
Ако имаш друг адаптор със същите параметри като този на платката пробвай с него първо.
Когато им дойде време на кондензаторчетата при мен Windows media center-a почва да забива при сменяне на каналите и дава no tuner available... и поялника сам ги сменя....
__________________
TomTomMaps
HereWeGoMaps
Waze

Последно редактирано от spgi : 07-03-2015 на 08:20
Отговори с цитат