Виж само едно мнение
  #1  
Стар 22-10-2011
гошов гошов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2011
Мнения: 3
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране Especta es-1240s -свободни канали

Здравейте , аз съм нов в форума и много зелен отностно сателитните телевизии. Затова искам да се извиня предварително , ако въпросът ми е неуместен или глупав.

Накратко : Преди време бях абонат на ITV Partner , с течение на обстоятелствата сега остана споменат за тях.Вкъщи седи съвсем безочастно един приемник и една сателитна чиния.Както и карта на ITV , която нямам никаква представа дали може да ми послужи за нещо: CRYPTOWORKS CAM SCM. Приемникът е ESPECTA es-1240s , а чинията е около 60 см. Искам да попитам имали някакав начин да гледам свободните канали (FTA ) и по-точно как става цялата история. Нужно ли е да направя някакво флашване на приемника или пък друга карта. Прочетох някой теми свързани с това и там бяха дадени настроиките на някой спътници предлагащи FTA канали , направих всичко което беше написано , но уви ! Нищо не постигнах , черен екран с един надпис: " Нямате разрешение да гледате .... " , а под него пише: "Няма картина или звук". При опитът ми да намеря някой канал сигналат на спътник :ATRA беше : 69% , а качеството : 85%

Много задължен ще ви бъда , ако ми помогнете или поне ми разясните малко за какво става дума. Имали въобще някакав шанс да постигна това което се опитвам или не.
Отговори с цитат