Виж само едно мнение
  #22  
Стар 19-08-2009
proba proba не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: love4
Мнения: 14
Благодари: 17
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте,
От два месеца се уча от ▒▒▒▒▒▒.
Скоро открих вас и мисля, че сте по-полезни от тях...
Купих си IPbox910HD.
Вчера благополучно инсталирах антената(2,20 с мотор) и се окачих за 4 спътника - Тор, Хотбърд, Астра 19,2 и още един между тях...
В момента съм на Тор и Скат и Сити ми насичат, а индикатора Q(за качество на сигналаспоред мен) е на 100%. Другия L(ne znam kakwo pokazwa) е на повече от 60%. Та първия ? е защо тия канали секат?

Днес започнах да се подготвям за Шер.
Първо флашнах енигма, но не можах да се оправя - постоянно забиваше... След няколко часа мъки се реших и флашнах НЛБ 8530(или нещо такова...)
След прекрасните инструкции в http://www.gomel-sat.net/forum/index...0&#entry295660 , стигнах до качването на СофтЦам фаила. Качих го с Филезила .
Всичко това го правих в ЛАН със 192.168...
После смених ИП-то на приемника с външно 85.217..., защото мисля, че трябва да е с външно ИП , за да ме видят сървърите по света...
продължавам да има връзка с него и през putty i Filezila, но вече не мога да отварям през Браузара старницата им... Защо, това е втория въпрос?
Какво още е необходимо за да получавам ШЕР, трети?
Един приятел ми даде узер, паролаи ИП на сървър със ШЕР, но нямам пинг до ИП-то на сървъра и май до като не се върне от море, няма да мога да го ползвам.
Усещам, че пропускам нещо...
Отговори с цитат