Виж само едно мнение
  #15  
Стар 20-10-2017
Аватара на mit
mit mit не е на линия
CARDOK
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 370
Благодари: 57
Получил благодарност:
156 пъти в 88 поста
Сваляния: 138
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valseat Вижте мненията
Понеже обещах да те информирам за моите експерименти в ;Енигма2; ..с твое разрешение бих те уведомил,че при мен каналите се отварят и без файлове oscam.config и оscam user., като в тези пакети включвам ако разрешиш освен известните на всички и програмите на Пинк и Антик Сат на 16гр. Доколкото за френските програми на 19гр. ...то там са няколко пакета на различни провайдъри. Да засега е трудно гледането за обикновения потребител,но ако човек има време и малко повече гънки в мозъка то това не е невъзможно. А дали да направя упътване/инструкция/...може и да помисля. Ама все ми струва,че тази инструкция ще бъде за начинаещи и напреднали. Интересно ми е ти къде искаш да те запиша теб ?
Мен не ме пиши никъде..
Пиша ти в темичките само защото гледам че сам си пишеш и сам си отговаряш .. и да не земеш да развиеш шизофрения .. та така..
Иначе като гледам как се справяш с инсталирането на оскам представям си как би се справил със смяна на мак адрес примерно или ИД на бокс.. та се сетих за тая мисъл:
Единственото нещо което може да се раздава на богато без да го имаш е Акъл..

И не ме храни и не ми се сърди ,нито те обиждам нито те мразя ...оспорвам ти мнението конструктивно..
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на mit за този полезен пост :
kabel (20-10-2017)