Виж само едно мнение
  #78  
Стар 29-06-2013
Valkov Valkov не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 122
Благодари: 7
Получил благодарност:
42 пъти в 31 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Моя договор изтече преди 3 години, та сега периодично се сещат да ме подканят за подновяване. Допреди половин година всичко беше културно - обаждаха ми се през 6 месеца само за да чуят поредния ми отказ. Последната атака обаче беше много извън добрия тон. Някакъв побеснял компютър беше ме нарочил и започна да ме избира безразборно по всяко време на работния ден. Ако откажех разговора ме набираше повторно в рамките на 5 секунди, а ако го приемех даваше на заето. В крайна сметка след няколко разговора с поддръжката без резултат се засилих да прекратя безсрочния договор. В офиса на вивакомци обаче по незнайни за мен причини екипа реши да ми съдейства и ме посъветваха най напред да подам писмена жалба за тормоза със записано в нея искане да се прекратят рекламните обаждания, а да прекъсна договора след това ако няма резултат. Резултата беше че 2 дни след жалбата позвъняванията на компютъра престанаха. Веднъж само ми се обади човек, за което мисля че съжаляваше - далеч не бях културния и лоялен събеседник който очакваше. Явно шумотевицата дето дигнах не беше стигнала до хората от рекламата им. Съвета ми към съфорумците е още при първото нежелано обаждане или предложение да пуснат жалба в писмен вид в офиса на оператора. Наличието на тази хартийка директно обезсилва всичко което след това могат да ви пришият

Последно редактирано от Valkov : 29-06-2013 на 17:13
Отговори с цитат