Виж само едно мнение
  #1  
Стар 29-03-2011
astra19 astra19 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2008
Местоположение: гр.Опака
Мнения: 110
Благодари: 23
Получил благодарност:
7 пъти в 5 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране Не правете като мен

От няколко месеца си имам Коала и до сега съм си доволен от нея. Преди около месец реших да разширя възможностите й като инсталирах Енигма следвайки стриктно дадените от продуцента указания . Постарал се е човека и затова много му благодаря .Ако не беше той нямаше да разбера какво е Енигна 2 .
След известно време реших да си върна предишното състояние , като деисталирам Енигмата и много сбърках . Без да се интересувам и чета как правилно да направя обратната процедура включих AAF recoveryto, направих връзка с приемника и дадох на Recovery Image и след около 10 минути установих , че коалата е станала Atevio 700. В началото нямаше проблеми просто новите софтове ги вземах от саитове за Atevio 700 , а с плъгините нямаше никави проблеми. През последните няколко дни се чрез приемника да възпроизведа филми и музика от харда на компютъра , но се оказа, че това към настоящия момент е невъзможно . Няколко пъти с AAF recovereto се опитах да си върна коалата , но ми изписва , че връзката между приемника и компютъра не може да се осъществи .Установух също , че към настоящия момент не мога да си качвам софтyер и ключета с Porter.
Сега ключетат за гледане примерно за б.....т си ги вкарвам ръчно и гледам ...
В тази връзка търся компетентно мнение как си върна Коалата
__________________
200 см парабола SkySat Mini HD PVR 30 W - 53 E
150 см парабола Humah HDCI 2000 7 W - 75 E
Sky Sat HDMP-1000
Отговори с цитат