Виж само едно мнение
  #48  
Стар 30-10-2023
турбо турбо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Отнесохме се от тубата но благодаря за споделената комбинация. Задължително ще прочета за елементите от твоята комбинация които не са ми познати. И аз изполвам коди с elementum там най-ми пасва интеграцията с jacket (понеже може да се добавят тракери с покани). Интерфеса на stremio това там ми допада през коди не е толкова добре направен направен пък и малко по-тежко работи. Но там си има екстри (коди) като pvr клиенти които ми трябват за да гледам от сателитната антена.
Jacket работи и през stremio но само на бокс аз пробвах външен не стана. Както и да е дори свободните тракери вършат работа там. Което няма сийд се гледа на Коди.

За андроида си прав много масов стана и има много приложения, за хобито и достъп до всякакво съдържание е перфектен (в случая да те отърве от досадните реклами в тубата).
Дано хакнат скоро и dvb-api на телевизорите с андр.

Вярно инвестира се време в конфигурации и проби но пък спестените пари и познания могат да се използват за друго. То вече всеки иска абонамент за всичко дали съдържанието става или не важното е да ти вземат парите и целта им е по възможност да предплатиш за да си вържат планираните продажби. Всеки сам си решава естествено който не му се занимава да ръчка си плаща, хубаво е че и има за всеки вкус и желание.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на турбо за този полезен пост :
digimp (30-10-2023)