Виж само едно мнение
  #42  
Стар 19-04-2015
Аватара на pepsifen
pepsifen pepsifen не е на линия
потребител
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: гр.Лом
Мнения: 268
Благодари: 112
Получил благодарност:
246 пъти в 95 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Купувал съм доста неща от посочения сайт - стари касетофони,сателитни и ефирни приемници,разсад за ягоди и какво ли не още и няма проблеми. Да се каже че на определено място са се събрали мошеници и прочие е глупаво. Навсякъде може да се случи да купиш нещо и да те прецакат. В повечето случаи става непредумишлено по една много проста причина - търговците нямат никаква идея какво всъщност продават - просто се опитват да го продадат за повече отколкото са го взели,най вече при новите стоки. Разбира се има си и хора,които дават мило и драго да прецакат някого. Случва се някои да продава нещо,което не е ползвал от години и наистина няма идея в какво състояние е...Ето ви пример - продадох два триглави дека - едно Сони и една Айва - миналото лято. Не бях ги докосвал от години и това беше посочено в обявата. Клиента веднага ми звънна и беше явно доволен. При първите по хладни дни през септември обаче,същият този човек ми звънна и заяви,че единият дек не работел при по хладно време и че явно аз съм виновен за това...Обясни ми надълго и нашироко че съм мошеник и че вече нищо нямало да купува от този сайт...
С други думи - когато купуваме от такива сайтове трябва първо добре да мислиме и да сме готови за евентуални неприятни изненади...

Колкото до отрицателните коментари за некоректни потребители...нямат никакъв смисъл. Веднага си правят друга регистрация и си пускат обявите от друг компютър...

Последно редактирано от pepsifen : 19-04-2015 на 21:44
Отговори с цитат