Виж само едно мнение
  #20  
Стар 15-02-2021
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Впечатлен съм много от kartina.tv!
Много са дръпнали напред. Гледал съм ги преди 3-4 години, но сега всичко е различно.

На първо място - страхотно качество!
Дори SD каналите изглеждат по-добре от тези на 36Е. А HD-тата им са почти като 4К. Няма никакво забавяне и изчакване за буфериране, както при другите доставчици, които съм пробвал. Сигурно се дължи на кодеци вградени в приложението им, защото качеството няма нищо общо с IPTV-то на моя доставчик на интернет и телевизия, което гледам с плеър от маркета на самсунг и качеството е меко казано отврат (понеже трябвало да се използва външен плеър MAG с хардуерно декориране - ми обясниха). Ето, че може качествено IPTV и без външен плеър!

На второ място - страхотно приложение!
Рядко съм виждал толкова добре замислен и организиран интерфейс. Разни му там STBemu-та и тем-подобни нямат нищо общо. Добре дошли в 21 век!

На трето място - обслужването!
20-тина минути след като извърших плащането ми се обади от международен номер една мноооого хубава кака (аз само по гласа ги познавам хубавките) и ме попита на руски дали се оправям с приложението, тъй като съм нов абонат. Казах й утре да ми се обади отново, когато имам повече впечатления, защото искам да й чуя гласа пак.

Толкова от мен по темата и приятно ми гледане!
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Светия Дух за този полезен пост
matsat (17-02-2021), Атас (21-02-2021), светльок (16-02-2021)