Виж само едно мнение
  #15  
Стар 04-07-2022
CITRON CITRON не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 1,026
Благодари: 102
Получил благодарност:
275 пъти в 224 поста
Сваляния: 176
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светльо90 Вижте мненията
Според мен не са чак толкова много изискванията, защото по отделно Enigma2 и Android в най-нисък клас спокойно си изпълняват нещата, които съм описал. Пример: Имам IpBox 55hd (нисък ценови клас), който се гледа с каката и стриймва в домашната мрежа. Също така имам един от най-скапаните андроид боксове V88plus (нисък ценови клас) и на Коди си вървят гореспоменатите неща до 1080p без проблеми (Не търся 4K). Целта ми е да имам тези неща в един общ приемник, който да е в най-ниския ценови клас. Затова са ми нужни мнения за този приемник, тъй като ми се вижда най-добър относно цена/качество на пазара.
mecool търси тогава.
Но неща като IpBox 55hd е с sh4 процесор и V88plus са Amlogic S905W може да са стари, но не са скапани. Трябват два лодера. Или енигма2 или Андроид. Демек приемника трябва да има възможност да работи с две операционни системи. Коди ти се явява като трета система е има адон за енигма 2, както и за Андроит. Общо взето за да върви ipvtv трябват повече рам 2,4,8.Гб, новите сат нисък клас като zgemma h9s se са с 1гб ТОЗИ V88plus Е С 2ГБ РАМ ако не се лъжа. Андроида ще изяде рама, Енигмата има вариант да освободи ресурс ,но кодито може да е скопено.
__________________
C:> GOTO NEXT LEVEL
Отговори с цитат