The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > Новини > СВОБОДНИ ТВ-ПРОГРАМИ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар Преди 1 ден
Аватара на бендо
бендо бендо е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Местоположение: София
Мнения: 2,267
Благодари: 1,416
Получил благодарност:
543 пъти в 384 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Нищо не си разбрал и едва ли ще разбереш Не е проблем,че сме най-бедни в ЕС,проблем е ,че сме най-глупави

Последно редактирано от бендо : Преди 1 ден на 16:28
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на бендо за този полезен пост
Дедал (Преди 1 ден), дрим (Преди 1 ден)
  #42  
Стар Преди 1 ден
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,173
Благодари: 1,303
Получил благодарност:
6,149 пъти в 2,559 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Всеки народ си заслужава съдбата и ние го доказваме ежедневно. Нашата нация е най-богата на тъпанари, направо не знам как си ги култивираме. Всичкото .... милее за мадър раша, но щерки и синове са им по гадната Европа и вместо прекрасните москвичи, карат беемвета и мержани.
Иначе относно буламачите на Алфа, няма страшно, ще излезнат Бета и Гама...

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на дрим за този полезен пост
бендо (Преди 1 ден), Дедал (Преди 1 ден)
  #43  
Стар Преди 1 ден
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,914
Благодари: 1,729
Получил благодарност:
5,217 пъти в 2,350 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Нещата не са толкова елементарни, сведени до черно и бяло! Това, че не ме кефи политиката на оялите се и самозабравили дебелосерковци в Брюксел в последните години не ме прави русофил или еврофоб! Тия зелени политики, ЛГБТ-та, джендъри, политиката за нелегалните, робуването на Европа на интересите на САЩ, извиването на ръце на "непослушните" държави "защото ЕС така е решил", ако ли не - спираме ви кинтите нещо хич не ми харесва и не се връзва с първоначалната идея за ЕС. Е, мен не ме кефи, за вас не знам!
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!

Последно редактирано от Veskop : Преди 1 ден на 00:49
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на Veskop за този полезен пост
bate_dino (Преди 9 часа), gogyto (Преди 21 часа), Валентинко (Преди 6 часа), Вас (Преди 11 часа)
  #44  
Стар Преди 1 ден
Глаголица Глаголица е на линия
.
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 800
Благодари: 122
Получил благодарност:
318 пъти в 179 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
Нещата не са толкова елементарни, сведени до черно и бяло! Това, че не ме кефи политиката на оялите се и самозабравили дебелосерковци в Брюксел в последните години не ме прави русофил или еврофоб! Тия зелени политики, ЛГБТ-та, джендъри, политиката за нелегалните, робуването на Европа на интересите на САЩ, извиването на ръце на "непослушните" държави "защото ЕС така е решил", ако ли не - спираме ви кинтите нещо хич не ми харесва и не се връзва с първоначалната идея за ЕС. Е, мен не ме кефи, за вас не знам!
За тебе не знам, ама мене от Брюксел никой не ми опрял пистолет о челото да слагам пола и да... таковата таковата.
Тия зелени политики съм сигурен, че ги разбираш колкото и останалите.


За пореден път се убеждавам, че демокрацията не е подходяща форма на управление за прост чалгосан народ – само си вижте изразните средства, единият пише „няма да ви е*ба“ и „преди и сега са все същите л*йна“, а другият за „дебелосерковци“. С такава войнстваща простотия и простащина определено не сме за лошата Европа, която ни извива ръцете.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Глаголица за този полезен пост :
notwist (Преди 7 часа)
  #45  
Стар Преди 20 часа
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,914
Благодари: 1,729
Получил благодарност:
5,217 пъти в 2,350 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Ейй забравил съм! Забравил съм, че тия, които не искат да ядат бръмбари, да плащат по-скъпо заради зелените мафиоти, да им налагат, че победителя на полит-коректния кОнкурс Евйогейвизия е нещо нормално, че трябва да дундуркаме черната измет, допълзяла откъде ли не, сме прости простаци и Ганьовци, а вие сте умнокрасивите!!!
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на Veskop за този полезен пост
bate_dino (Преди 9 часа), fox (Преди 7 часа), gogyto (Преди 8 часа), Вас (Преди 11 часа)
  #46  
Стар Преди 8 часа
Аватара на Вас
Вас Вас не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Apr 2014
Местоположение: София
Мнения: 3,236
Благодари: 754
Получил благодарност:
1,366 пъти в 890 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ама много е жалко, когато синове и внуци на активни борци срещу фашизма и висшата партийна номенклатура от социализма ни наричат глупаци и тем подобни.
50 години лизаха съветски гъзове, ядоха със златни лъжици, вкарваха ни по поправителни домове и тежки казарми и днес същите тия с още по-голяма страст лижат американски гъзове и довършиха и малкото останало нещо здраво в България.
..........И най-странното е, че всичките тия мразят неистово Русия и Путин!
Мога да ви изтипосам поне 50 имена на най-яростни евроатлантици с такова потекло от т.нар. днешен "европейски и натовски елит" на България.
Та днешният военен министър(ястреб) е бил ЗКПЧ в БНА и както всички други генерали от петте атлантически клуба в България са завършили съветски военни академии....ти да видиш!
__________________
triax 110 + h-h motor/ inverto black ultra twin/ edision primo ip S2 265/hevc
Отговори с цитат
  #47  
Стар Преди 7 часа
Аватара на oldgraf
oldgraf oldgraf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,904
Благодари: 369
Получил благодарност:
567 пъти в 388 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Затова няма читава партия и кандидати днес - Убавите хора отдавна са на запад, не им се връща, а тукашните читави се крият и не участват.


ПП Абе ти Вас, онзи другия и оня третия - какво стана с заплахите, че няма да се къпем, няма да караме коли и тн? Всяка зима си имахте тема страшилище, но нещо не познахте
Отговори с цитат
  #48  
Стар Преди 7 часа
Аватара на бендо
бендо бендо е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Местоположение: София
Мнения: 2,267
Благодари: 1,416
Получил благодарност:
543 пъти в 384 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Пичове,съединението прави силата,време е да се докажем на терена на конкуренцията,заебете ги руснаците,те никога не са искали България да е силна държава
Отговори с цитат
  #49  
Стар Преди 6 часа
Аватара на notwist
notwist notwist е на линия
a wolf at the door
 

Дата на присъединяване: Nov 2012
Мнения: 401
Благодари: 488
Получил благодарност:
448 пъти в 174 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
Ейй забравил съм! Забравил съм, че тия, които не искат да ядат бръмбари, да плащат по-скъпо заради зелените мафиоти, да им налагат, че победителя на полит-коректния кОнкурс Евйогейвизия е нещо нормално, че трябва да дундуркаме черната измет, допълзяла откъде ли не, сме прости простаци и Ганьовци, а вие сте умнокрасивите!!!
Расизъм, хомофобия и конспирации - олицетворението на типичния Ганьовец, който иначе си е сложил в профила 15 американски ябълки. Да те светна само - CEO-то им е гей, сайта им е пълен с про LGBTQ+ статии и продукти, и всяка година промотират Black History Month, правят огромни инвестиции в соларни паркове по цял свят... Кошмар за Ганя. И какъв е този необясним страх от гейовете, някой психолог би направил интересни предположения.
Бръмбарите са не в чиниите на европейците, а в главите на някои хора.
Отговори с цитат
  #50  
Стар Преди 3 часа
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,914
Благодари: 1,729
Получил благодарност:
5,217 пъти в 2,350 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Бая се чудих как точно да ти отговоря! Ще си го спестя! Да сте живи и здрави, гледайте си черния Ахил по Дрисни и се молете синовете ви на не ви доведат зет! Или щерката снаха!
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
24, alfa, tv, бъдат, БЪЛГАРИЯ, закрити, ЛИ, Ще


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 30 (14 членове и 16 гости)
AstraK, d.hristov, Milenrec, notwist, ROCCO, Veskop, Ачо, БониБо, Генадий Лачев, Миро, Митко Фадромата, постмен, Стойчев, Хоризонт

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Питане за ALFA NETWORK N2 satfun Настройки на рутери 10 02-02-2016 01:52
Всички що искат да *бат и да бъдат на*бани, са поканени! DON Джолан Кошче 9 12-07-2011 19:55
Колегата ALFA професора на скриптовете Крал Артур Дъра-Бъра 12 16-05-2011 12:46
Teuve и Televisa ще бъдат преместени на Intelsat 905 berks НОВИ ЧЕСТОТИ 1 24-06-2009 22:51
Нови спътници ще бъдат изстреляни съвсем скоро ... Джак САТЕЛИТНА цифрова телевизия [DVB-S] 3 24-09-2008 09:51


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:13.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.