The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #4  
Стар 09-05-2017
Итама Итама не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2015
Мнения: 9
Благодари: 7
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Договори и цена не ме притесняват, само да имам качествена тв без да ми се мотаят кабели. Питах за фюжъна но при него също се пускат кабели до всеки приемник. Затова от четене разбрах , че има възможност без кабели с power line, но я предлагат само Виваком.
Да сгрешила съм с кабелите, но това е положението, не е имало кой да ме посъветва.
С този нов приемник на Булсат... как трябва да се измести антената? И те какво, ще местят антените на всички абонати
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, powerline, виваком, на


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
ПОМОЩ! Мога ли да използвам Виваком IPTV Декодер в Германия? маринов92 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 35 08-12-2016 03:16
Виваком IPTV - въпрос Наскоо ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 72 02-11-2015 20:12
А защо няма радиа в IPTV услугата на виваком? калоянк ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 3 17-07-2014 13:33
IPTV виваком, как ? Ивайло Шаклев ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 71 01-01-2014 11:17
Powerline vs два рутера за една мрежа ? sunnyboy115 КОМПЮТРИ и периферия 8 02-10-2012 13:11


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:35.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.