The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1061  
Стар 06-10-2017
Аватара на SERHI1970
SERHI1970 SERHI1970 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Търговище
Мнения: 3,148
Благодари: 529
Получил благодарност:
493 пъти в 383 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от рйонков Вижте мненията
Свирка искаш ли към него или може и без нея?
Що,ти да не си от духовия орквстър!
Отговори с цитат
  #1062  
Стар 06-10-2017
Аватара на Миро.Добрев
Миро.Добрев Миро.Добрев не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2017
Местоположение: София
Мнения: 139
Благодари: 24
Получил благодарност:
75 пъти в 30 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте, колеги съфорумци. Предстои ми преподписване на нов договор с Виваком. Досега съм ползвал оптичен интернет вкъщи и джиесем. Сега ми предлагат нов договор след изтичане на стария, който включва 30 мегабита домашен оптичен нет, 750 минути към всички мрежи, мобилен интернет за телефона на минимум скорост и 160 канала айпи телевизия - всичко това на цена 33 лв. за 2 години договор. Според вас изгодно ли е? (Как мога да разбера кои са каналите, които се предлагат?)
Отговори с цитат
  #1063  
Стар 06-10-2017
Аватара на Радо1948
Радо1948 Радо1948 е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Местоположение: София
Мнения: 627
Благодари: 63
Получил благодарност:
138 пъти в 85 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Миро.Добрев Вижте мненията
Здравейте, колеги съфорумци. Предстои ми преподписване на нов договор с Виваком. Досега съм ползвал оптичен интернет вкъщи и джиесем. Сега ми предлагат нов договор след изтичане на стария, който включва 30 мегабита домашен оптичен нет, 750 минути към всички мрежи, мобилен интернет за телефона на минимум скорост и 160 канала айпи телевизия - всичко това на цена 33 лв. за 2 години договор. Според вас изгодно ли е? (Как мога да разбера кои са каналите, които се предлагат?)
Всеки човек си има своите нужди, за мен 30Mbps нет са малко, също така искам да имам повечеко мобилен нет, а минутите са ми достатъчни. Ще гледаш каналите от пакет TV L+ погледни ги в сайта.
Като цяло ако си доволен от предлагания домашен интернет цената е добра.
Отговори с цитат
  #1064  
Стар 06-10-2017
... ... не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2015
Мнения: 86
Благодари: 12
Получил благодарност:
25 пъти в 17 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Миро.Добрев Вижте мненията
Здравейте, колеги съфорумци. Предстои ми преподписване на нов договор с Виваком. Досега съм ползвал оптичен интернет вкъщи и джиесем. Сега ми предлагат нов договор след изтичане на стария, който включва 30 мегабита домашен оптичен нет, 750 минути към всички мрежи, мобилен интернет за телефона на минимум скорост и 160 канала айпи телевизия - всичко това на цена 33 лв. за 2 години договор. Според вас изгодно ли е? (Как мога да разбера кои са каналите, които се предлагат?)
Преди месец преподписах отново за две години използвайки малко преференции. Оптичен нет 100mb, пакет L+ 160+ канала, gsm 300 мин. към всички оператори + 300mb нет на бърза скорост, домашен телефон = 35,90лв.

За два-три лева повече се качи поне на нет 50, 30 е малко. Иначе офертата е нормална според мен.

L+

Последно редактирано от ... : 06-10-2017 на 15:38
Отговори с цитат
  #1065  
Стар 06-10-2017
Аватара на Миро.Добрев
Миро.Добрев Миро.Добрев не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2017
Местоположение: София
Мнения: 139
Благодари: 24
Получил благодарност:
75 пъти в 30 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря ви на всички за мненията, не искам по-висока скорост на нета, тази ми е достатъчна. Сключих договора преди малко, цената е 33.78 лв. на месец за трите услуги - мобилен телефон с мобилен нет, домашен интернет и ай пи тв.
Искам да попитам друго: този тв приемник за ай пи телевизия на Виваком, ако се свърже с по-стар ЛСД телевизор без вграден цифров тунер, дали ще може да се гледа? Доволни ли сте от услугата ай пи телевизия, имали ли сте проблеми с нея?

Последно редактирано от Миро.Добрев : 06-10-2017 на 16:42
Отговори с цитат
  #1066  
Стар 06-10-2017
... ... не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2015
Мнения: 86
Благодари: 12
Получил благодарност:
25 пъти в 17 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Използва се HDMI входа на телевизора. Не се използва тунера на телевизора. Трета година ползвам тази услуга, не си спомням някога да не съм имал нет, съответно и телевизия. По-точно жената ползва интерактивната телевизия аз на моя телевизор използвам смесени изпълнения сат и иптв ма нищо не гледам. Имаш първите три месеца безплатна VOD услуга не знам дали са ти обяснили. Натискаш копчето VOD на дистанционното. Има филми, някои са безплатни други платени. Гледаш тези безплатните другите ти ги начисляват. След три месеца ако решиш да се откажеш от тази услуга им звъниш на 123 или ти начисляват месечна такса допълнително мисля беше 5,90лв.
Отговори с цитат
  #1067  
Стар 06-10-2017
Аватара на Миро.Добрев
Миро.Добрев Миро.Добрев не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2017
Местоположение: София
Мнения: 139
Благодари: 24
Получил благодарност:
75 пъти в 30 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За video on demand нищо не са ми казали, предполагам че ако не гледам, няма да плащам. Ядосах се преди малко, защото на 123 ми казаха че ще плащам общо 37.78 лв. месечно, а в магазина където сключих новия договор мацката твърди, че е 33.78 лв. Веднага отидох до магазина да попитам защо ми твърдят по телефона по-висока цена и тя отговори, че операторите не били виждали локалните отстъпки. Казах на мацката, че ако има разлика в цената и тя е по-високата като ми излезе първата фактура, а не както ми е казала по-рано и се съгласих, ще се разправяме. Да има късмет да ме пържи, ще я завра на кучето под опашката.
Отговори с цитат
  #1068  
Стар 06-10-2017
... ... не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2015
Мнения: 86
Благодари: 12
Получил благодарност:
25 пъти в 17 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Ще плащаш без да гледаш дори, ако след три месеца не се обадиш на 123 преди това и не им кажеш, че искаш да се откажеш от тази услуга. В договорите имаш разбивки на всички услуги и цените там са посочени, така, че от теб се изисква единствено да ги сборуваш за да разбереш колко ще плащаш.
Отговори с цитат
  #1069  
Стар 06-10-2017
Аватара на Миро.Добрев
Миро.Добрев Миро.Добрев не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2017
Местоположение: София
Мнения: 139
Благодари: 24
Получил благодарност:
75 пъти в 30 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

А мога ли да попитам, ако телевизора няма електронен справочник ЕПГ устройството за ай пи телевизия ли има такова, за да се ориентира човек какво да гледа и кога?
Отговори с цитат
  #1070  
Стар 07-10-2017
Ж0Р0 Ж0Р0 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 63
Благодари: 4
Получил благодарност:
15 пъти в 8 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Миро.Добрев Вижте мненията
А мога ли да попитам, ако телевизора няма електронен справочник ЕПГ устройството за ай пи телевизия ли има такова, за да се ориентира човек какво да гледа и кога?
Да, ЕПГ-то е на ресивъра.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, vivacom


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Iptv на Azbox ???? nadinst IPTV (Internet Protocol Television) 1 09-04-2011 18:50
Относно IPTV tarabas_ IPTV (Internet Protocol Television) 3 10-06-2010 16:41
More IPTV for Croatia сат-инфо Новини 0 17-04-2009 10:50
iptv -cam modulle buzzii IPTV (Internet Protocol Television) 17 16-04-2009 17:53


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:28.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.