The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #151  
Стар 13-04-2021
мнн мнн не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 741
Благодари: 24
Получил благодарност:
152 пъти в 109 поста
Сваляния: 269
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ANONIMNIQ Вижте мненията
Благодаря
Отговори с цитат
  #152  
Стар 14-04-2021
ники_потребител ники_потребител не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2014
Мнения: 246
Благодари: 74
Получил благодарност:
32 пъти в 30 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Сега разбирам защо на мобилното приложение на А1 се логвам успешно, докато на приложението им за Андроид ТВ ми дава грешка - и тяхната платформа работи като "нашата" и профилът, който имам, е активиран само за мобилно устройство
Отговори с цитат
  #153  
Стар 14-04-2021
AleksK AleksK не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 223
Благодари: 2
Получил благодарност:
58 пъти в 49 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Вчера се прежалих и преподписах на новите EON планове. Най-хубавото е, че може да вземете бокса от магазина и да си го инсталирате сами без да идват техници. Като цяло не намирам разлика в качеството на картината между старото IPTV (Skyworth HPH07) и новия EON бокс, ако има то е минимално в полза на новия бокс но това е чисто субективно и всеки за себе си може да каже. Иначе бързината на работата на EON бокса е светлинни години пред Skyworth HPH07.
Между EON бокса и EON приложението за TV също не забелязвам да има разлика в качеството, но при мен приложението на Samsung Q70T работи сякаш една идея по бавно отколкото бокса, при превключване на канали има за секунда черен екран докато на бокса не се забелязва.
Забелязва се също така проблем при връщането на стари предавания на някои телевизии предполагам, че с времето това ще се изчисти.
Прави впечатление, че на мобилното приложение и приложението за телевизор липсват еротичните канали, не знам дали ще ги добавят в бъдеще или не, тъй като в сайта е изписано, че списъка с канали е гарантиран само за EON Smart Box.
Отговори с цитат
  #154  
Стар 14-04-2021
бачора бачора е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2020
Местоположение: Варна
Мнения: 106
Благодари: 33
Получил благодарност:
31 пъти в 28 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AleksK Вижте мненията
Вчера се прежалих и преподписах на новите EON планове. Най-хубавото е, че може да вземете бокса от магазина и да си го инсталирате сами без да идват техници. Като цяло не намирам разлика в качеството на картината между старото IPTV (Skyworth HPH07) и новия EON бокс, ако има то е минимално в полза на новия бокс но това е чисто субективно и всеки за себе си може да каже. Иначе бързината на работата на EON бокса е светлинни години пред Skyworth HPH07.
Между EON бокса и EON приложението за TV също не забелязвам да има разлика в качеството, но при мен приложението на Samsung Q70T работи сякаш една идея по бавно отколкото бокса, при превключване на канали има за секунда черен екран докато на бокса не се забелязва.
Забелязва се също така проблем при връщането на стари предавания на някои телевизии предполагам, че с времето това ще се изчисти.
Прави впечатление, че на мобилното приложение и приложението за телевизор липсват еротичните канали, не знам дали ще ги добавят в бъдеще или не, тъй като в сайта е изписано, че списъка с канали е гарантиран само за EON Smart Box.
След прочетеното ми се въртят два въпроса.
1. ТВ апликацията дали може да работи извън мрежата на виваком? Това за договори които са в мрежата на виваком.
2.Когато зададеш ТВ апликацията към дадено устройство ,можеш ли после да го отпишеш от същото място?
Отговори с цитат
  #155  
Стар 14-04-2021
AleksK AleksK не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 223
Благодари: 2
Получил благодарност:
58 пъти в 49 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от бачора Вижте мненията
След прочетеното ми се въртят два въпроса.
1. ТВ апликацията дали може да работи извън мрежата на виваком? Това за договори които са в мрежата на виваком.
2.Когато зададеш ТВ апликацията към дадено устройство ,можеш ли после да го отпишеш от същото място?
1. По характеристики и информация в сайта би трябвало да работи във всички мрежи, сега пробвах апликацията за ТВ в друга мрежа и на всички канали ми изписваше Канала не е наличен към този оператор или нещо от сорта. Предполагам това по скоро е технически проблем към момента предвид, че услугата е от вчера. Все пак в техния сайт има и линк за поръчка извън мрежата на Виваком.

2. От секцията настройки в my.vivacom.bg можеш да премахваш устройството към което в момента е активирано приложението за ТВ и да активираш друго.
Отговори с цитат
  #156  
Стар 14-04-2021
бачора бачора е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2020
Местоположение: Варна
Мнения: 106
Благодари: 33
Получил благодарност:
31 пъти в 28 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AleksK Вижте мненията
1. По характеристики и информация в сайта би трябвало да работи във всички мрежи, сега пробвах апликацията за ТВ в друга мрежа и на всички канали ми изписваше Канала не е наличен към този оператор или нещо от сорта. Предполагам това по скоро е технически проблем към момента предвид, че услугата е от вчера. Все пак в техния сайт има и линк за поръчка извън мрежата на Виваком.

2. От секцията настройки в my.vivacom.bg можеш да премахваш устройството към което в момента е активирано приложението за ТВ и да активираш друго.
1. В офертата им на сайта има изрично какъв договор искаш. Под бутона поръчай. Това е за EON TV без нет.
2.Точно това ме интересува като подробност. Дали може само да се отпише устройството или се отписва от зададеното устройство като се заменя с друго? Че ми се върти нещо в главата.
Отговори с цитат
  #157  
Стар 14-04-2021
AleksK AleksK не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 223
Благодари: 2
Получил благодарност:
58 пъти в 49 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от бачора Вижте мненията
1. В офертата им на сайта има изрично какъв договор искаш. Под бутона поръчай. Това е за EON TV без нет.
2.Точно това ме интересува като подробност. Дали може само да се отпише устройството или се отписва от зададеното устройство като се заменя с друго? Че ми се върти нещо в главата.
Не е необходимо да се заменя с друго, можеш само да го отпишеш и полето ти остава свободно да активираш друго когато пожелаеш.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на AleksK за този полезен пост :
бачора (14-04-2021)
  #158  
Стар 14-04-2021
Vboxk Vboxk не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Местоположение: Varna
Мнения: 650
Благодари: 103
Получил благодарност:
79 пъти в 66 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
Exclamation

Цитирай:
Първоначално написано от AleksK Вижте мненията
Вчера се прежалих и преподписах на новите EON планове. Най-хубавото е, че може да вземете бокса от магазина и да си го инсталирате сами без да идват техници. Като цяло не намирам разлика в качеството на картината между старото IPTV (Skyworth HPH07) и новия EON бокс, ако има то е минимално в полза на новия бокс но това е чисто субективно и всеки за себе си може да каже. Иначе бързината на работата на EON бокса е светлинни години пред Skyworth HPH07.
Между EON бокса и EON приложението за TV също не забелязвам да има разлика в качеството, но при мен приложението на Samsung Q70T работи сякаш една идея по бавно отколкото бокса, при превключване на канали има за секунда черен екран докато на бокса не се забелязва.
Забелязва се също така проблем при връщането на стари предавания на някои телевизии предполагам, че с времето това ще се изчисти.
Прави впечатление, че на мобилното приложение и приложението за телевизор липсват еротичните канали, не знам дали ще ги добавят в бъдеще или не, тъй като в сайта е изписано, че списъка с канали е гарантиран само за EON Smart Box.
Колега новия приемник има ли YouTube и Kodi понеже в сайта на Виваком на снимките на приемника има икони на приложенията.
Отговори с цитат
  #159  
Стар 14-04-2021
Аватара на Кристиян Христов
Кристиян Христов Кристиян Христов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2013
Мнения: 22
Благодари: 1
Получил благодарност:
4 пъти в 4 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

В тази групичка във фейса видях че са си взели EON и пише, че ще дават информация, като го тестват.

https://www.facebook.com/groups/2189...698/?ref=share
__________________
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Кристиян Христов за този полезен пост :
  #160  
Стар 14-04-2021
AleksK AleksK не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 223
Благодари: 2
Получил благодарност:
58 пъти в 49 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vboxk Вижте мненията
Колега новия приемник има ли YouTube и Kodi понеже в сайта на Виваком на снимките на приемника има икони на приложенията.
Да има, напълно функционален андроид бокс. Има и Play Store и може да се инсталира всичко което е съвместимо с Android TV
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на AleksK за този полезен пост
Vboxk (14-04-2021), ники_потребител (14-04-2021)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
eon, turn, tv


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 47 (0 членове и 47 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:06.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.