The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми

Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми Споделете какво ви харесва или не в програмната схема и обслужването на българските оператори, или коментирайте българските канали по всички сателити

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #161  
Стар 24-07-2010
Dreyller Dreyller не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 97
Благодари: 47
Получил благодарност:
10 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от линеар Вижте мненията
Малко интересна информация за VIVACOM DTH. Днес бях в един познат дето работи в тази компания и вече се сдобил с приемник (отдавна чаках тоя момент..).

1. Приемник - доста добра изработка като качество, компактен, лек (с външно захранване което е по-добрия вариант). Има само чинчове и скарт. Картата стои зад едно капаче което също е добре.
2. Антена - същия размер като на Булсатком но доста по-солидна и здава като конструкция и изработка. Конвертора също е добър - Sharp.
3. Инсталация - има какво да се желае..явно още се учат хората...
4. Качество на картината - много добро, да не кажа перфектно. Учудващо за по 30 канала/транспондер.
5. EPG - добре изглежда като подредба, цветове, меню.
6. Канали - около 70, няколко не работят.
Липсват: VH1, MTV, The Voice, Eurosport, BBC, Euronews, Discovery World.
Приемника не мога да го коментирам, но ми стана интересно за думите ти за качеството на картината. Аз така и не видях самите канали с какво качество са, но на 30 канала/транспордер не я вярвам тази работа. А и като гледам качеството на ъплинкващия транспордер, доста зле са нещата. Вземи отговори и на Въйко, че интересно ми стана. Иначе каналите са меко казано неподходящи. Тук там някоя за гледане с голям "шоколадов" пълнеж от бози. Но дано преди да са стартирали официално малко да го поредактират тоя пакет.
  #162  
Стар 25-07-2010
Аватара на мирокостов
мирокостов мирокостов не е на линия
ФОРУМНО СМУКАЛЧЕ
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: БУРГАС
Мнения: 224
Благодари: 47
Получил благодарност:
28 пъти в 11 поста
Сваляния: 290
Ъплоуди: 5
Thumbs up

A,тази карта на VIVACOM пробвана ли е на друг приемник.....

-мод. беркс Edit: въпроси и отговори за "баба,кака и дядо ш...г" си пишете в друг раздел!!!

Последно редактирано от berks : 25-07-2010 на 10:58
  #163  
Стар 25-07-2010
линеар линеар не е на линия
e.i.r.p.
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 106
Благодари: 1
Получил благодарност:
18 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мирокостов Вижте мненията
A,тази карта на VIVACOM пробвана ли е на друг приемник,.....
не става..картата се заключва само към един приемник.

Последно редактирано от berks : 25-07-2010 на 10:59 Причина: редактиране на цитираното
  #164  
Стар 25-07-2010
Аватара на Въйко
Въйко Въйко не е на линия
Овчар
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: TKЗС
Мнения: 1,295
Благодари: 110
Получил благодарност:
916 пъти в 346 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Сериозно?То и на Тотал и всички НДС-и както и Булкрипта са "заключени" към приемника им ама...
  #165  
Стар 25-07-2010
линеар линеар не е на линия
e.i.r.p.
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 106
Благодари: 1
Получил благодарност:
18 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dreyller Вижте мненията
Приемника не мога да го коментирам, но ми стана интересно за думите ти за качеството на картината. Аз така и не видях самите канали с какво качество са, но на 30 канала/транспордер не я вярвам тази работа. А и като гледам качеството на ъплинкващия транспордер, доста зле са нещата. Вземи отговори и на Въйко, че интересно ми стана. Иначе каналите са меко казано неподходящи. Тук там някоя за гледане с голям "шоколадов" пълнеж от бози. Но дано преди да са стартирали официално малко да го поредактират тоя пакет.
дали я вярваш тази работа или не си е твой проблем - качеството което видях е отлично и то на 37инча LCD.
Това с дисека и FTA каналите ще го проверя следващия път като отида там (все пак приемника не е при мене)
А за каналите съм съгласен - ще трябва да добавят още свестни, щото много пълнеж има до тея 70..
  #166  
Стар 25-07-2010
линеар линеар не е на линия
e.i.r.p.
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 106
Благодари: 1
Получил благодарност:
18 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Въйко Вижте мненията
Сериозно?То и на Тотал и всички НДС-и както и Булкрипта са "заключени" към приемника им ама...
да ти кажа тука наистина са си заключени без майтап
  #167  
Стар 25-07-2010
Аватара на Въйко
Въйко Въйко не е на линия
Овчар
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: TKЗС
Мнения: 1,295
Благодари: 110
Получил благодарност:
916 пъти в 346 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Е да де,тоталския НДС на майтап ли е заключен?
  #168  
Стар 25-07-2010
Dreyller Dreyller не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 97
Благодари: 47
Получил благодарност:
10 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от линеар Вижте мненията
дали я вярваш тази работа или не си е твой проблем - качеството което видях е отлично и то на 37инча LCD.
Това с дисека и FTA каналите ще го проверя следващия път като отида там (все пак приемника не е при мене)
А за каналите съм съгласен - ще трябва да добавят още свестни, щото много пълнеж има до тея 70..
А звука на каналите как ти се стори ? И още - субтитрите на многоезичните канали - DVB или вградени ? При мен нищо не излиза, ама то и на Тотал с техните субтитри не ми излизат.
  #169  
Стар 25-07-2010
линеар линеар не е на линия
e.i.r.p.
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 106
Благодари: 1
Получил благодарност:
18 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dreyller Вижте мненията
А звука на каналите как ти се стори ? И още - субтитрите на многоезичните канали - DVB или вградени ? При мен нищо не излиза, ама то и на Тотал с техните субтитри не ми излизат.
звука е ок. Някъде гледах че го пускат на 192Kbps на канал.

Субтитите мисля че бяха вградени. Скоро пак трябва да отида да поразгледам по-подробно..

Въйко, незнам Тотала "заключен" ли е или не но тука взимаш картата от единия приемник, слагаш я в другия и не бачка.
  #170  
Стар 25-07-2010
Аватара на Въйко
Въйко Въйко не е на линия
Овчар
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: TKЗС
Мнения: 1,295
Благодари: 110
Получил благодарност:
916 пъти в 346 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от линеар Вижте мненията
Въйко, незнам Тотала "заключен" ли е или не но тука взимаш картата от единия приемник, слагаш я в другия и не бачка.
Е че Тоталските Ехолайти и Делтите на Булсат как са,по същия начин но не пречи.Те хората за това не спят по цели нощи и ходят като вампири през деня с кървясали очи от мониторите и недоспиване.
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
виваком, Тв


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
як монтаж на виваком д.е.м.т ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 13 11-04-2011 18:12
Виваком в Русия? фабиус ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 4 08-02-2011 14:20
Виваком ТВ и ДМ800 илко80 DREAMBOX 11 14-01-2011 19:20
Виваком ТВ канали lubo781 Въпроси и отговори 15 10-11-2010 22:27
DM800 и Виваком Sharp987 DREAMBOX 0 04-09-2010 15:18


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:49.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.