The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Шеринг и емулатори > Емулатори

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 10-11-2010
Синти Синти не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 5
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Понеже се поинтересувах за условията, за това пуснах въпроса. Друга тема е какво точно ми обясниха от съпорта на булсат. Както и да е, разбрах каквото ме интересуваше.

А я малко офтопик: защо като попитам нещо подобно в някой форум, и всички скачат на въпреки? Или "културно" казват "отивай да четеш", или реакцията е нещо като тук в темата ми.

Последно редактирано от Синти : 10-11-2010 на 09:27
  #12  
Стар 10-11-2010
new new не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Мнения: 598
Благодари: 101
Получил благодарност:
56 пъти в 44 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

  #13  
Стар 10-11-2010
kalema kalema не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2008
Мнения: 155
Благодари: 1
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 21
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Синти Вижте мненията
Понеже се поинтересувах за условията, за това пуснах въпроса. Друга тема е какво точно ми обясниха от съпорта на булсат. Както и да е, разбрах каквото ме интересуваше.

А я малко офтопик: защо като попитам нещо подобно в някой форум, и всички скачат на въпреки? Или "културно" казват "отивай да четеш", или реакцията е нещо като тук в темата ми.
Защото това за което питаш е противозаконно!
  #14  
Стар 10-11-2010
Аватара на Оги
Оги Оги не е на линия
дърт пенЦионер
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 151
Благодари: 109
Получил благодарност:
35 пъти в 23 поста
Сваляния: 64
Ъплоуди: 0
По подразбиране

А я малко офтопик: защо като попитам нещо подобно в някой форум, и всички скачат на въпреки? Или "културно" казват "отивай да четеш", или реакцията е нещо като тук в темата ми.[/QUOTE]

Ами, Синти, за "твоята" тема аз получих много благодарности за шегата си. Ще ти отговоря - така зададен от теб въпроса издава, че ти даже не си си направил труда да позвъниш в офис на булсатком за да узнаеш, че няма кабелна връзка между основния и допълнителните приемници, за себе си не си си изяснил принципно що са това емулатори и имат ли почва у нас :-). Това те издава, че искаш всичко наготово ВЕДНАГА И НА МОМЕНТА без поне мъничко пред това да се постараеш да вникнеш в нещата. Ами, извинявай, но в случая не са ти виновни форумчаните, които в болшинството от случаите тук откликват добронамерено и БЕЗПЛАТНО. Да, вярно е, че нашият български манталитет е отвратителен понякога, но в случая прочети внимателно пак как си писал и потърси вината И в себе си. С най-добри пожелания
__________________
DB500HD;500s, Triax TD110, Inverto Black Ultra 0.2dB, H-H Strong SRT DM2100, Panasonic TX-P42UT50E
Следните потребители (4) благодарят на Оги за този полезен пост
bmvtooo (10-11-2010), hajduk (10-11-2010), kostading (10-11-2010), Синти (10-11-2010)
  #15  
Стар 10-11-2010
Синти Синти не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 5
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Добре де, прави сте. Ама четох, наистина, ама явно не съм разбрал какво е писало . И с Булсатком разговарях, но в сайта им пише макс. 15м. за втори приемник, за това реших да потърся и алтернатива, още повече че никак не съм очарован от техника им, който ме включи. Поне разбрах каквото ме интересуваше. Само да оправя хардуера (антената и конвертора) и ще ги викна да донесат приемник, че сега са малко в насипно състояние и няма смисъл да идват. Няма да се оправдавам повече, виновен съм, ясно е
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Булсатком, карта, ключовете, на, от


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Ирдето карта на булсатком sinchan ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 18 03-03-2011 10:15
въпрос за ключовете kanzas ДРУГИ 35 14-09-2010 19:07
Как мога да си обновя ключовете на ESPECTA ES1130S ESPECTA 7 23-08-2010 16:14
Булсатком карта rd2 - irdeto2 върви ли на echo791? dinko ECHOSMART 3 17-08-2010 21:59
DM500s и Булсатком Карта okhristov DREAMBOX 5 27-07-2010 12:30


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:50.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.